Ojciec Bianki

Wstępne informacjeOpisPokemony

Ojciec biankiOjciec Bianki (Jap. ベルパパ Bel’s papa)
Miasto Rodzinne: Nuvema
Więzy rodzinne: córka (Bianca), Żona

Ojciec biankiOjciec Bianki swój debiut miał w serii Black/White. Jest człowiekiem bardzo nadopiekuńczym względem swojej córki. Chce ją ciągle trzymać pod kloszem, stale zapewnia jej bezpieczeństwo i nie pozwala mieć styczności z pokemonami, które uważa za niebezpieczne do zabawy.

Mężczyzna pojawił się w retrospekcji dzieciństwa Blacka. Był przerazony, gdy odkrył, że dzieci wykorzystały jego pokemony do walki. Przez to zakazał zabawy Biance z Blackiem i Cherenem. Człowiek został przekonany przez Blacka, że będzie grzeczny. Z zadowoleniem pożyczał chłopcu swoje książki, ponieważ młody trener chciał z nich nauczyć wszystkiego na temat walk i Ligi Pokemon. Niekiedy mężczyzna użyczał mu swoją domową bibliotekę.

Po incydencie z Ruffletem, w którym pokemon zadrapał ramię Bianki, mężczyzna wściekł się na chłopców, że narazili jego córkę na niebezpieczeństwo.

Gdy jego córka dorosła nie chciał jej puścić w podróż w celu uzbierania danych do pokedexu. W efekcie dziewczyna uciekła, ale ojciec ruszył w pościg za nią. Stałe unikanie taty spowodowane było tym, że nie potrafiła się stać silniejsza, co sprawiło, że stała się wątpliwą trenerką. Dzięki White dziewczyna wróciła do domu i postanowiła zostać asystencką profesor Juniper.

W serii Black2/White2 ojciec Bianki przyjechał do miasta Aspertia po córkę, która udała się do sąsiedniego miasta, by dostarczyć pokedexy trenerom. Manewr samochodem na Cherena zasugerował, by chłopak nie zbliżał się zbytnio do jego córki.

Pokemony, które posiada:
200px-Bianca_father_Unfezant_Adventures

Imię:
Gatunek: Unfezant
Typ: Normalny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: to Pokémon ojca Bianki, który został pożyczony przez córkę, by móc ćwiczyć walki Pokémon.

200px-Bianca_father_Stoutland_Adventures

Imię:
Gatunek: Stoutland
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Stoutland to Pokémon ojca Bianki, który został pożyczony przez córkę, by móc ćwiczyć walki Pokémon.

Share

Translate »