Oficjalne Otwarcie

1137614_1351797237728_full

Beta Pokespecial.pl już ruszyła.

Ale pewnie już zadajecie sobie pytania, co tak naprawdę znaczy, że strona jest w wersji beta?
Odpowiedź: że nie jest jeszcze ukończona. Brakuje nam wiele artykułów oraz materiałów, które będą dodawane na bieżąco. Skupimy się w międzyczasie na nowościach, będziemy aktualizować mangę online oraz informować o wszelkich zmianach w mandze Pokemon Special.

System newsów na stronie będzie zatem posiadało 3 zadania:

  1. Informowanie na temat Nowych dodanych artykułów lub mandze do przeczytania online (Tomy 10-29 są poddane aktualnie obróbce w projekcie EXTREME MAKEOVER, prowadzonej przez Nid – szczegóły już wkrótce).
  2. Informowanie o postępach nad prowadzeniem strony.
  3. Informowanie o nowych mangach oraz o innych wartych poinformowania sprawach w sferze Pokemon.

Pewne Zauważalne braki są widoczne już teraz. Rzeczy, nad którymi aktualnie pracujemy:

  • Korekta opisów rozdziałów z serii Yellow
  • ok. 75 gotowych opisów postaci, czekających na zamieszczenie na stronie
  • ok. 200 opisów rozdziałów, z podobnym statusem jak wyżej

Warto zaznaczyć, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Strona pokespecial.com.pl ma w zamiarze stać się jedyną stroną poświęconą dostarczaniem wyczerpujących, pełnych informacji na temat mangi Pokemon Special, a w przyszłości poszerzyć stronę tematycznie o resztę mang z pod znaku Pokemon. Ponadto, strona ma w planach stać się też jedynym miejscem poświęconej muzyce z anime i gier Pokemon, z bardzo dużym rozbudowanym działem udostępniającym materiały i pliki dla wszystkich.

Obecnie poza pokespecial.com.pl, pracujemy również:

  • Nad szatą graficzną Strony (dopracowanie), forum i czytelni mangi online.
  • Rozreklamowaniem strony.
  • Uzyskaniem wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych (w szczególności google).

Dziękujemy każdej osobie, która pomogła nam przyśpieszyć pracę nad stroną, umożliwiając jej wcześniejszy start by już mogła stać się użyteczna i oferowała potrzebnych informacji na temat mangi. W razie jakikolwiek pytań, ochoty wzięcia udziału w projekcie lub wysłania nam cennych uwag lub propozycji, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Przypominam również o Naborze, temat jest do przeczytania na forum.pokespecial.com.pl.

Share
Nigdy nie lubiący pisać o sobie celebryta internetowy. W fandomie pokemonów od niepamiętnych czasów. Fan muzyki trudnej w odbiorze oraz kradziej zainteresowań. Artysta śłitaśnych stworków i w ogóle osoba z ogromną kreatywnością.