No to zaczynamy

Jak już wiecie strona została sukcesywnie przeniesiona przez Vapka na inny serwer. Znów bezpieczni na najbliższy rok!

Z tej okazji możemy wrócić do tłumaczenia rozdziałów =3. W najbliższym czasie wezmę się za tłumaczenie ORAS20 i pozostałych rozdziałów filmu 19. Ponadto Artur – tłumacz mangi z serii the movie również nie próżnuje i tłumaczy tomiki.

Jeżeli chodzi o opisy rozdziałów: nie próżnujemy. Wraz z Konusem zdołaliśmy dokończyć opisanie rozdziałów z serii BW. Z kolei Lexsiso podała trzy pierwsze opisy ORASów.

Chcemy jednak, aby strona rozwijała się w nieco szybszym tempie. Dlatego otwieramy rekrutację na newsmanów, twórców artykułów, grafików, tłumaczy, polonistów wszelkiej maści, którzy chętni są w tworzeniu opisów postaci, jak i rozdziałów z serii DP, XY i ORAS. Jesteś chętny? Zgłoś się na ppspecial@wp.pl!


Jak już wspomniałam Artur pracuje nad skanlacjami do serii The Movie. W tym celu pokazujemy jego pierwsze wypociny: Pokemon the movie 9 – Pokemon Ranger and The temple of the sea4

577px-Pokémon_Ranger_and_the_Temple_of_the_Sea_Strongest_Comic_Book

CZYTAJ ONLINE

Został również przywrócony rozdział ORAS19, więc zapraszam do lektury

POBIERZ
CZYTAJ ONLINE

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+