Nanu

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Nanu (jap. クチナシ Kuchinashi)
Płeć: Mężczyzna
Rodzinne miasto: Trasa nr 17 (Alola)
Tytuł: Kahuna
Specjalizuje się w typie: Mrocznym

Nanu zadebiutował w serii Sun/Moon. Po raz pierwszy pokazał się na zebraniu Kahun. Omawiali tam kwestie na temat uspokojenia wściekłości tapu i wszyscy zgodzili się na zorganizowanie turnieju Walki Pełnej Mocy.

Później Nanu testował wraz z Olivią scenę, która miała być przygotowana na turniej. Mężczyzna droczył się z Kahuną Akali. Godząc w jej czuły punkt na temat braku zdobycia sobie chłopaka, kobieta została sprowokowana do użycia Z-ruchu. Walkę jednak przerwał Hala.

Podczas zawodów uwagę Nanu zwrócił Type:Null Gladiona. Zauważył, że pokemon nosi maskę, ponieważ bez zapieczętowanej mocy tego stwora nie dałoby się kontrolować. Do porządku został przywrócony przez Halę, który stwierdził, że rozmowa z uczestnikami podczas ich walki jest zabroniona.

Kolejno Nanu, Hala i Olivia spotkali się w domu Hali, by omówić sprawę kandydatury Hapu na Kahunę wyspy Poni. Na dom najechały jednak dwie Ultra Bestie – Kartana i Buzzwole. Hala postanowił walczyć ze stworzeniami a, na rozkaz mężczyzny, Nanu i Olivia mieli ruszyć na swoje wyspy, żeby je chronić przed innymi Ultra Bestiami.

Gdy Nanu dotarł na Ulaula, by obronić wyspę przed Celesteelą i Guzzlordem okazało się, że pokemony zostały już pokonane przez Gladiona. Gdy mężczyzna dowiedział się, że Tapu Bulu nie pojawił się na wyspie stwierdził, że szykuje się coś dużego.

Nanu pojawił się pół roku później na Wyspie Exeggutorów. Jego zadaniem było wyszkolenie Kapitanów, by mogli być gotowi do walki przeciwko Ultra Bestiom.

Podczas spotkania Kahun i Kapitanów Kiawe odzyskał swój Z-pierścień. Sophocles zaś wytłumaczył ich misję walki z Ultra Bestiami i eskorty ludzi, którzy wypadli przez Ultra Tunel. W tym celu polecieli wybudowanym przez Molayne statkiem powietrznym w kształcie Vikavolta. Podczas lotu zostali zaatakowani przez pracowników Fundacji Aether i ich Ultra Bestie.

Po przybyciu na góra Lanakila mężczyzna dowiedział się od Ultra Zwiadowców, że jedynym sposobem na powstrzymanie Necrozmy jest jej złapanie, postanowił pomóc w poszukiwaniu specjalnych pokeballi, które mogłyby zapieczętować stwora.

Po złapaniu Necrozmy przez Ultra Zwiadowców wrócił do swoich obowiązków.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Alolański Persian
Typ: Mroczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Alolański Persian został wystawiony do walki przeciwko Lycanrocowi Olivii, by sprawdzić solidność sceny, na której miały się odbywać festiwalowe walki.

Share

Translate »