Nanu

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Nanu (jap. クチナシ Kuchinashi)
Płeć: Mężczyzna
Rodzinne miasto: Trasa nr 17 (Alola)
Tytuł: Kahuna
Specjalizuje się w typie: Mrocznym

Nanu zadebiutował w serii Sun/Moon. Po raz pierwszy pokazał się na zebraniu Kahun. Omawiali tam kwestie na temat uspokojenia wściekłości tapu i wszyscy zgodzili się na zorganizowanie turnieju Walki Pełnej Mocy.

Później Nanu testował wraz z Olivią scenę, która miała być przygotowana na turniej. Mężczyzna droczył się z Kahuną Akali. Godząc w jej czuły punkt na temat braku zdobycia sobie chłopaka, kobieta została sprowokowana do użycia Z-ruchu. Walkę jednak przerwał Hala.

Podczas zawodów uwagę Nanu zwrócił Type:Null Gladiona. Zauważył, że pokemon nosi maskę, ponieważ bez zapieczętowanej mocy tego stwora nie dałoby się kontrolować. Do porządku został przywrócony przez Halę, który stwierdził, że rozmowa z uczestnikami podczas ich walki jest zabroniona.

Kolejno Nanu, Hala i Olivia spotkali się w domu Hali, by omówić sprawę kandydatury Hapu na Kahunę wyspy Poni. Na dom najechały jednak dwie Ultra Bestie – Kartana i Buzzwole. Hala postanowił walczyć ze stworzeniami a, na rozkaz mężczyzny, Nanu i Olivia mieli ruszyć na swoje wyspy, żeby je chronić przed innymi Ultra Bestiami.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Alolański Persian
Typ: Mroczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Alolański Persian został wystawiony do walki przeciwko Lycanrocowi Olivii, by sprawdzić solidność sceny, na której miały się odbywać festiwalowe walki.

Share
Translate »