Mustard

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Mustard (マスタード Mustard )
Rodzinne miasto:-
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lider/Mistrz Pokemon w Galar/Mistrz Dojo
Odznaka: ???
Więzy rodzinne: Hyde (syn); Honey (żona)

Mustard zadebiutował w rozdziale SwSh31. Jest mistrzem swojego dojo. Mężczyzna nakazał swoim uczniom – Klarze i Averemu odzyskać kostiumy, skradzione przez stado Slowpoków. Po drodze Klara znalazła nieprzytomnego i rannego Sworda, którego przyprowadziła do dojo. Mustard widząc chłopca, który miał styczność z trucizną Eternatusa, nakazał zaprowadzić go do swojego pokoju a Klarze i Hyde’owi stworzyć lekarstwo. Gdy Sword odzyskał przytomność, mężczyzna postanowił z nim porozmawiać. Jednak chłopak nie chciał powiedzieć z kim Mustard mógłby się skontaktować w jego sprawie. Chwilę później nakazał Klarze przywitać nowo przybyłych uczniów dojo (dziewczyna jednak pomyliła Shield i Marvina z uczniami).

Gdy pomyłka została wyjaśniona Mustard wydał Sworda dla Shield i Marvina oraz podarował chłopcu Kubfu w nadziei, że pokemon przezwycięży swoją nieśmiałość.

W SwSh35 bohaterowie chcieli udać się do Wieży Ciemności w poszukiwaniu zardzewiałych przedmiotów. Mustard jednak przeszkodził im w tym, posyłając na walkę jedną ze swoich uczennic przeciwko Swordowi. Chłopak i jego Kubfu przegrali.
W SwSh36 Sword i Kubfu postanowili spróbować sił w Wieży Wód. Tam stoczyli walkę z Mustardem i wygrali. Po ewolucji pokemona został on oficjalnie przekazany Swordowi.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Urshifu
Typ: Walczący/Mroczny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Urshifu został wystawiony do walki przeciwko Kubfu w Wieży Wód. Podczas starcia Kubfu ewoluował w drugiego Urshifu o typie walcząco/wodnym. Pokemon Mustarda przegrał.

Pokemony, które posiadał:

Imię: ???
Gatunek: Kubfu
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale SwSh31. Pierwotnie należał do mistrza Mustard, jednak został oddany w ręce Sworda/Henryego, by mógł wyzbyć się swojej nieśmiałości.

Share

Translate »