Mira

Wstępne informacjeOpisPokemony

miraImię: Mira (jap. ミル Miru )
Płeć: Kobieta

miraMira pojawiła się w serii Platinum, gdzie stoczyła walkę (w Strefie Walk) z trenerką Cheryl. Ostatecznie nie wiadomo kto był zwycięzcą.

Dziewczynka pojawiła się również, gdy do szpitala został przeniesiony Buck. Tam wraz z Cheryl postanowiła odwiedzić nieprzytomnego chłopca. Młoda trenerka bardzo przejęła się stanem nieprzytomnego chłopca.

Potem, wraz z Cheryl próbowały przekonać Palmera, by wraz z Platinum i Riley ruszył do Zniekształconego Świata. Wraz z resztą Mira doszła do Wiosennej Ścieżki. Tam spotkała Zaawansowanego Członka Zespołu Galactic, który wziął Cheryl za zakładniczkę. Człowiek jednak nie miał złych zamiarów, ponieważ odszedł z Zespołu Galctic. Były członek zaprowadził wszystkich do Odwróconego Świata. Mira oraz reszta zostali rozdzieleni poprzez dziwną grawitację.

Kiedy Mira dowiedziała się, że Chaton pokonał Bucka, próbowała powstrzymać go od ucieczki. Dziewczynka została powstrzymana przez Jupiter oraz innych członków Zespołu Galactic, którzy wyzwali dziewczynę do walki. Mira musiała zmierzyć się z Saturnem i jego Toxicroakiem. Podczas walki trenerka użyła Alakazama. Jej taktyką były ataki defensywne.

Walka została przerwana poprzez Giratinę, która przeleciała obok. Dziewczynka była wścieka, ponieważ miała pewność, że wygrała by walkę.
Po pokonaniu Charona Mira, wraz z Cheryl i Buckiem, wypościła Heatrana w jego rodzinnych stronach – Górze Stark.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Alakazam
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Lopunny. Został wystawiony do walki przeciwko pokemonowi Cheryl.

Share

Translate »