Milo

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Milo (ヤロー Yarrow)
Rodzinne miasto: Turffield
Tytuł: Lider
Odznaka: Rośliny (Grass Badge)
Więzy rodzinne: młodszy brat

Opis: Milo zadebiutował w drugim rozdziale SwSh. Dowiedział się o dwóch trenerach zarekomendowanych przez galarskiego Mistrza Pokemon do uczestnictwa w wyzywaniu liderów sal, co było rzeczą niespotykaną.

W rozdziale SwSh06 obserwował swoich przyszłych wyzywających – Sworda, Shield, Bede, Marnie i Hopa, jak zmagali się z likwidacją wielkiego głazu, który zablokował wejście do tunelu.

W SwSh07 stoczył walkę z około setką uczestników. Pewne jest, że walkę z nim wygrali Hop, Bede, Sword, Marnie i Shield.

Po dostaniu powiadomienia o tym, że prezes Rose chce wywołać Najmroczniejszy Dzień, wraz z innymi liderami wyruszył do Spikemuth, by zmierzyć się z mężczyzną. Gdy jednak przybyli na miejsce, człowiek stwierdził, że nie ma żadnych złych zamiarów.

Dzięki wsparciu pracowników Macro Cosmosu w walce z Dynamaxowanymi pokemonami, Milo mógł ruszyć na walkę z Eternatusem. Jednak po przybyciu na miejsce było już po fakcie. Wraz z pozostałymi liderami znalazł tylko nieprzytomnych kompanów, którzy krótko po tym zostali przetransportowani do szpitala.

W rozdziale zamykającym serię Sword/Shield był świadkiem pokonania Eternatusa przez Zaciana i Zamazentę.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Gossifleur
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Gossufleur zadebiutował w rozdziale SwSh06. Został wystawiony do walki liderskiej przeciwko Gurdurrowi Sworda – przegrał.

Imię:
Gatunek: Eldegross
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale SwSh06. Został wystawiony do walki przeciwko Sirfetch’dowi Sworda. Na samym początku bitwy został gigantamaxowany.

Przegrał z pokemonem Sworda.

Imię: –
Gatunek: Appletun
Typ: Roślinny/Smoczy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Appletun został użyty do walki przeciwko pokemonom Oleany w wieży Rose’a.

 

Share

Translate »