Maylene

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Imię: Maylene (jap. スモモ Sumomo)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Veilstone
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Kostki (Cobble badge)
Ekspert w typie: Walczącym

1Maylene jest liderką walczących pokemonów w mieście Veilstone. Nie stać ją na jedzenie, więc zwykle usprawiedliwia się tym, że głód jest sposobem treningu. Dziewczynka boryka się ze swoim rozrzutnym ojcem, który wpadł w nałóg hazardu przez co przegrywa wszystko, co posiada. Dziewczynka, z powodu życia w ubóstwie, znienawidziła bogate dzieci.

Dziewczynka po raz pierwszy pojawiła się podczas codziennego treningu.
Maylene wyzwała Platinim na walkę liderską, ponieważ pomyliła ją z jednych dzieci, które miały zamiar stoczyć pojedynek z dziewczyną. W tym celu chciały wykorzystać drogi przedmiot – ‘soczewkę’, która wzmacnia celność ataku.
Dziewczyna, przeżywając głód, była wrogo nastawiona do bogatych ludzi „których stać na drogie przedmioty ułatwiające walkę”.

Liderka i jej Riolu zostali pokonani przez Platinum mimo tego, że jej przeciwniczka nie użyła przedmiotu poprawiającego celność.
Maylene po raz kolejny pojawiła się w mieście Snowpoint. Od razu zyskała aprobatę Candice przez swój „lekki” ubiór.
Dziewczyna, wraz z liderką lodowych pokemonów oraz Platinum, walczyła przeciwko Jupiter. Podprzywódca zespołu Galactic pokonała z łatwością dziewczyny.
Nie mogąc przeżyć porażki Maylene trenowała pod okiem Volknera. Dziewczynka ponownie zmierzyła się z Jupiter pokonując ją na Filarze Włóczni.
Po zwycięstwie przyczyniła się do przerwania czerwonego łańcucha Cyrusa, który kontrolował Diagę i Palkię.
Pomogła w pokonaniu Cyrusa, w rezultacie trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Pokemony, które posiada:
Riolu
Imię: –
Gatunek: Riolu
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Meditite i Riolu”. To główny pokemon liderki. Został użyty do walki przeciwko Platinum. Zmierzył się z Chatotem, którego pokonał, jednak nie podołał drugiemu, wystawionemu przez Platinum pokemonowi – Monferno. Walczył przeciwko Jupiter, chcąc obronić jezioro, jednak przegrał. Pokonał Tangrowtha dopiero w rewanżu na Filarze Włóczni.

Meditite
Imię:
Gatunek: Meditite
Typ: Walczący/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Meditite i Riolu”. Został użyty do walki przeciwko Platinum. Przegrał z Chatotem przeciwniczki, który użył „lustrzanego odbicia”. Walczył przeciwko Jupiter w obronie jeziora, jednak przegrał. Pomógł w przerwaniu czerwonego łańcucha, który kontrolował Palkię i Dialgę.

Share

Translate »