Marynarz

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Klasa trenerska: Marynarz (jap. ふなのり Sailor)
Płeć: Mężczyzna

Marynarz1Opis: Marynarze swój debiut mieli w rozdziale ”Kontra Voltorb”. Ich głównym zadaniem było niedopuszczenie, by żadna niepożądana osoba weszła na pokład Świętej Anny. Pomagali również w załadunku skradzionych pokemonów.

 

 

 


 

Marynarz2Kolejny Marynarz pojawił się w serii Fire Red/Leaf Green, gdzie sterował statkiem Gallop. Człowiek z początku był zachwycony spotkaniem z Blue, Redem i Greenem, jednak po pewnym czasie przyznał, że przymusowy transport trenerów z jedną wyspę na drugą archipelagu wysp Sevii stał się dla niego przykrym obowiązkiem. Mężczyzna uznał Kimberly za kłopotliwą pasażerkę, ponieważ mimo obietnicy, że nic głupiego nie zrobi, kobieta zdewastowała przednią część statku, ponieważ chciała pokazać Redowi i Greenowi ostateczne ataki. Pomagał również Blue w ucieczce przed mieszkańcami, którzy polowali na dziewczynę.

 


 

Marynarz3Marynarz Eldrich (jap. ナミキ Namiki) pojawił się na załodze statku w serii Diamond/Pearl. Mężczyzna miał problemy z Dia, który zjadał całą pokładową żywność. Jego statek został zaatakowany przez Gliscora. Pokemon jednak został pokonany przez Shieldona Diamonda.
dzieckoStatek uległ awarii, dlatego musiał zacumować na Wyspie Stali. Na wyspie (podczas treningu Dia) Eldrich był świadkiem wyklucia się małego Riolu. Mężczyzna wzruszył się wspominając swojego synka i żonę. Gdy statek został naprawiony, mężczyzna przetransportował Dia do miasta Canalave.

 


 

Marynarz5W serii DP pojawili się jeszcze dwaj marynarze, którzy pracowali w Sali Gimnastycznej Pana Wake- Stalowa Pięść. Pilnowali, by tożsamość mężczyzny nie wyszła na jaw.

 

 

 


 

Marynarz6W serii Platinum marynarz pojawił się w Strefie Walk w towarzystwie swojego Wingulla.

 

 

Pokemony, które posiada:
Marynarz6
Imię: ???
Gatunek:Wingull
Typ: Wodny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pojawił się w Strefie Walk wraz ze swoim trenerem.

Share

Translate »