Marshal

Wstępne informacjeOpisPokemony

MarshalImię: Marshal (Jap. レンブ Renbu)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenera: Członek Elitarnej Czwórki

Marshal  Marshal pojawił się w serii Black/White, kiedy niósł nieprzytomną White. Black pomylił mężczyznę z napastnikiem, dlatego niesłusznie go zaatakował. Marshal z łatwością się obronił i skrytykował brak manier chłopaka, który rozpoczął atak bez przedstawienia się. Po krótkiej konwersacji członek Elitarnej Czwórki oddał White Blackowi.

Następnym razem człowiek pojawił się w Metrze Walk, gdzie stoczył pojedynek z Alderem. Pojedynek przegrał. Marshal wyjaśnił trenerom, iż testował obiekt przed wprowadzeniem go do użytku. Kiedy White usiłowała złapać swojego pierwszego pokemona, człowiek zauważył, że Tirtouga, którego zdobył Black, wcześniej należał do niego, ale zdecydował się go wypuścić. Powodem było nieposłuszeństwo żółwiego pokemona.
Na trasie nr 6, Marshal namawiał Aldera, którego uważał za swojego mentora, by ten nie rezygnował z bycia Mistrzem. Człowiek jednak nie mógł przemówić do Aldera.
Podczas walki N’a z Mistrzem Pokemon Marshal sędziował walkę. To on musiał ogłosić porażkę swojego nauczyciela.

Podczas Zawodów Ligi Pokemon Marshal wraz z pozostałymi członkami Elitarnej Czwórki obserwowali walki uczestnikómarshal2w. Jednocześnie musiał negować, że coś się stało Alderem, który był nieobecny podczas zawodów. Rozgoryczony faktem, że Zespół Plasma wykorzystał porażkę Mistrza Pokemon, postanowił odnaleźć organizację. W tym celu zapytał się Marshala, Caitlin i Grimsley’a czy przyłączyliby się do walki. Spotkał się jednak z odmową.
Podczas przerwanych Zawodów Marshal chciał powstrzymać N’a i jego Zekroma, jednak został powstrzymany przez Hoodmana, który wystawił do walki Tornadusa, Landorusa i Thundurusa. Przeciwnik chciał sprawdzić potencjał legendarnych pokemonów i ich “formy bestii”.
Po tym, jak Hoodman wycofał się z walki Marshal nie pojawił się więcej w mandze.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Thorh
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Throh pokazany w mieście Nimbasa, został wystawiony do walki z Pignite Blacka – z łatwością wygrał.

3
Imię: ???
Gatunek: Sawk
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Sawk został pokazany w mieście Nimbasa. Walczył z Brave Blacka i z łatwością wygrał. Podczas nalotu Zespołu Plasma na Ligę Pokémon został wystawiony do walki przeciwko wrogiemu Landorusowi. Dzięki telekinetycznym zdolnością Gotitelle Caitlin mógł unosić się w powietrzu, co ułatwiało mu walkę.

4
Imię: ???
Gatunek: Mienshao
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Mienshao to trzeci znany Pokémon Marshala. Został użyty do walki w Pociągu Walk przeciwko Accelgorowi Aldera. Został pokonany przez „kwas w sprayu”.


Imię:
Gatunek: Conceldurr
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Conkeldurr został pokazany u boku swojego trenera podczas zawodów Ligi Pokémon. Później, podczas nalotu Zespołu Plasma walczył z Tornadusem, Thundurusem i Landorusem.

Pokemony, które posiadał:
5
Imię: ???
Gatunek: Tritouga
Typ: Wodny/Kamienny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Marshal miał Tirtougę przed przybyciem do miasta Nibasa. Jednak Pokémon był bardzo trudny do kontrolowania, więc postanowił go wypuścić. Tego samego dnia Pokémon został złapany przez Blacka.

Share

Translate »