Marshal

Wstępne informacjeOpisPokemony

MarshalImię: Marshal (Jap. レンブ Renbu)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenera: Członek Elitarnej Czwórki

Marshal  Marshal pojawił się w serii Black/White, kiedy niósł nieprzytomną White. Black pomylił mężczyznę z napastnikiem, dlatego niesłusznie go zaatakował. Marshal z łatwością się obronił i skrytykował brak manier chłopaka, który rozpoczął atak bez przedstawienia się. Po krótkiej konwersacji członek Elitarnej Czwórki oddał White Blackowi.

Następnym razem człowiek pojawił się w Metrze Walk, gdzie stoczył pojedynek z Alderem. Pojedynek przegrał. Marshal wyjaśnił trenerom, iż testował obiekt przed wprowadzeniem go do użytku. Kiedy White usiłowała złapać swojego pierwszego pokemona, człowiek zauważył, że Tirtouga, którego zdobył Black, wcześniej należał do niego, ale zdecydował się go wypuścić. Powodem było nieposłuszeństwo żółwiego pokemona.
Na trasie nr 6, Marshal namawiał Aldera, którego uważał za swojego mentora, by ten nie rezygnował z bycia Mistrzem. Człowiek jednak nie mógł przemówić do Aldera.
Podczas walki N’a z Mistrzem Pokemon Marshal sędziował walkę. To on musiał ogłosić porażkę swojego nauczyciela.

Podczas Zawodów Ligi Pokemon Marshal wraz z pozostałymi członkami Elitarnej Czwórki obserwowali walki uczestnikómarshal2w. Jednocześnie musiał negować, że coś się stało Alderem, który był nieobecny podczas zawodów. Rozgoryczony faktem, że Zespół Plasma wykorzystał porażkę Mistrza Pokemon, postanowił odnaleźć organizację. W tym celu zapytał się Marshala, Caitlin i Grimsley’a czy przyłączyliby się do walki. Spotkał się jednak z odmową.
Podczas przerwanych Zawodów Marshal chciał powstrzymać N’a i jego Zekroma, jednak został powstrzymany przez Hoodmana, który wystawił do walki Tornadusa, Landorusa i Thundurusa. Przeciwnik chciał sprawdzić potencjał legendarnych pokemonów i ich „formy bestii”.
Po tym, jak Hoodman wycofał się z walki Marshal nie pojawił się więcej w mandze.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Thorh
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

3
Imię: ???
Gatunek: Sawk
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

4
Imię: ???
Gatunek: Mienshao
Typ: Walczący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

Pokemony, które posiadał:
5
Imię: ???
Gatunek: Tritouga
Typ: Wodny/Kamienny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis:

Share
Translate »