Mars

Wstępne informacjeOpisPokemony

MarsImię: Mars (jap. マーズ Mars)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Podprzywódca Zespołu Galactic

Mars po raz pierwszy pojawiła się w rozdziale „Bronzor”, gdzie atakowała elektrownię. Użyła ostrych skrzydeł Zubata do przytrzymania szefa elektrowni. Niespodziewanie Diamond i perl zaczęli swój podwójny występ, jednak to dziewczyna ukradła im puentę. Mars, by pozbyć się dzieci, kazała Bronzorowi użyć „Burzy Piaskowej”. Trenerzy wydostali się, jednak komandorka odpuściła sobie, mówiąc, że chce jeszcze zobaczyć ich podwójny występ.

Pojawiła się w pokoju Saturna, gdy ten wpadł w szał z powodu przegranej, Ich rozmowa przerodziła się w dyskusję o zasadach i strefie osobistej chłopaka. Komandor o niebieskich włosach pokazał potem dziewczynie projekt Zespołu Galactic, a ona użyła swojego Electivira do naładowania bomby.

Następnym razem, Mars pojawiła się w rozdziale „Yanmega II”, gdzie nadajnik, który wzięła od Saturna, popsuł się, a ona nie mogła obserwować ataku Yanmeg. Powiedziała, że nie chciało jej się iść nad jezioro, jednak przez wady maszyny była zmuszona. Dodatkowo wyjawiła, że zaatakowała laboratorium profesora Rowana, by zdobyć jakieś informacje o legendarnych pokemonach. Gdy dotarła nad jezioro Verity, zrobiła rozpoznanie co do temperatury i innych czynników, mających wpływ na to zadanie. Gdy zastanawiała się, która bomba wybuchnie, Yanmegi do niej wróciły.

Gdy Diamond przyszedł nad jezioro, Mars złapała jego matkę i kazała Zubatowi ją przytrzymywać. Pod groźbą utraty jej życia, kazała chłopakowi odłożyć wszystkie PokeBalle. Wyjawiła także, że widzieli się już w Dolinie Wiatraków. Zabroniła chłopakowi się stawiać i wzięła go, by oglądać wybuch z bezpiecznego miejsca. Dia jednak się wyrwał, a dziewczyna kazała swojemu Bronzorowi go zaatakować. Matka chłopaka zaatakowała Zubata, by ten mógł uciec, a gdy zaczął odlatywać na Drifblimie, a dziewczyna zaczęła gonić do na Yanmedze, po drodze wyjawiając, że to ona poprowadziła atakiem na laboratorium. Odliczanie do wybuchu zaczęło się, więc komandorka rozkazała nie przepuścić okazji złapania pokemona. Po skończeniu odliczania dziewczyna była zawiedziona brakiem eksplozji w jej jeziorze. Chwilę później wyleciał legendarny pokemon emocji; Mesprit. Kazała zaatakować wszystkim siłom Mesprita oraz dowiedziała się, że Azelf i Uxie zostali złapani. Złapała swojego legendarnego pokemona, jednak Dia przeciął trochę sieć. Rozkazała odwrót, nie wiedząc, że jej przeciwnik ukrył się na pokładzie samolotu.

Mars następnym razem pojawiła się w towarzystwie Saturna i Jupiter, podczas zgłaszania Cysurowi raportu o tym, że ktoś się przebił przez ich straż. Szef kazał udać się im na Górę Coronet i czekać na niego w miejscu zwanym Filarem Włóczni. Trójka komandorów wyruszyła.

Cyrus, gdy przyleciał na Magnezonie, był bardzo poturbowany, jednak nie chciał nikomu opowiedzieć, co się stało. Postawił Saturna, Mars i Jupiter jako strażników i zabronił przeszkadzania w ceremonii. Ich pierwszymi przeciwnikami okazał się Roark, Fantina i Gardenia. Uzyskali przewagę nad przeciwnikami, jednak po chwili przybyło kolejnych trzech liderów. Postanowili użyć całej siły przebicia, by zatrzymać Cyrusa, który już wezwał legendarne pokemony. Dzięki Jupiter, komandorzy dowiedzieli się, że towarzyszy im Byron oraz Pan Podziemi. Pomimo tego, że każdy musiał pokonać dwójkę liderów, byli spokojni i pewni siebie. Sprzęt Saturna został zniszczony, a Dialga i Palkia przez walkę zaczęły tworzyć anomalie. Wkrótce poległa także Mars i Jupiter. Niedługo potem dwójka młodszych komandorów poznała Sird; członkinię Zespołu Galactic, która infiltrowała Zespół Rocket. Dodatkowo ujawniła, że zrobiła z jednego z członków swojego „dublera”. Nagle zaatakował ich Riley z Żelaznej Wyspy, co spowodowało walkę.

Mars ponownie pojawiła się z Jupiter i Saturnem w Eternie podczas walki legendarnych pokemonów. By odzyskać swojego szefa, weszli do dziury stworzonej przez Giratinę. Obserwowali walkę Volknera i Flinta w odwróconym świecie, kiedy dziewczyna zakochała się w elektrycznym liderze. Dzięki dziwnym prawom dziewczyna niemal leciała do niego, jednak została zatrzymana przez Saturna.

W ostatnim rozdziale serii „Paltinum”, spotkali Cyrusa. Po chwili rozmowy szef rozwiązał Zespół Galactic, na co Jupiter gwałtownie zareagowała. Nikt z nich nie potrafił bez niego żyć. Nagle wyskoczył Looker, który aresztował ich oraz Charona. Dalsze losy są nieznane.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Bronzor
Typ: Stalowy/Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Combee”. Bronzor został użyty do pilnowania elektrowni, którą zaatakowała Mars. Zasypał piaskową burzą cały budynek, by w ten sposób pozbyć się „intruzów”, a przy tym jego trenerka mogła dokonać ucieczki. Później był pokazany u boku Mars przy jeziorze Verity i Filarze Włóczni – tam walczył z Pokémonami Crasher Wake’a i Gardenii, został wtedy pokonany. W serii Platinum został użyty do zaatakowania Blissey Cheryl, jednak został zmiażdżony przez Giratinę.

3
Imię: ???
Gatunek: Zubat
Typ: Trujący/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Bronzor”. Zubat często używany był do brania zakładników, przykładając im do gardła swoje ostre skrzydła. Najpierw trzymał dyrektora elektrowni, podczas gdy Mars zajęta była kradzieżą elektryczności. Później za zakładniczkę wziął Johannę – matkę Dia. Kobieta mogła się uwolnić od Zubata przez rozchlapany na pyszczku poke-nietoperza sok z jagód.

4
Imię: ???
Gatunek: Purugly
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Purugly towarzyszył Mars w drodze nad jezioro.

5
Imię: ???
Gatunek: Electivire
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Bronzor”. Electivire został użyty do pobrania energii elektrycznej z elektrowni, która później miała posłużyć do budowy galaktycznej bomby.

6
Imię: ???
Gatunek: Yanmega
Typ: Owadzi/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Yanmega”. Yanmega został użyty do transportu drogą powietrzną oraz do zaatakowania rezydencji Platinum.

Share

Translate »