Marnie

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Marnie (jap. マリィ Mary)
Płeć: Kobieta
Rodzinne miasto: Spikemuth
Więzy rodzinne: Piers (brat)

Opis: Marnie po raz pierwszy została pokazana w serii SwSh jako plakat. W jej imieniu członkowie zespół Yell chcieli przeszkodzić Sword i Shield w wzięciu udziału w galarskiej lidze pokemon.

Osobiście zadebiutowała w rozdziale SwSh06, gdy w towarzystwie Bede i Hopa spotkali Sworda i Shield. Wspólnie musieli pokonać przeszkodę w postaci wielkiego głazu, który zablokował przejście do miasta Turrfield – miejsca, w którym mieli stoczyć walkę z liderem. Wspólnymi siłami przeszkoda została usunięta a trener, wraz z pozostałymi ruszyli na stadion.

W SwSh07 przyglądała się walce Sworda z pierwszym liderem – Milo. Dziewczyna wydawała się kibicować chłopcu. Później ona sama też wygrała odznakę.

W SwSh pokonała trzeciego lidera – Kabu.

Jakiś czas później pojawiła się w mieście Ballonlea Tam spotkała Sworda. Przyznała rywalowi, że musiała stoczyć trudną walę z Beą, której pokemony mają przewagę typu, mimo że chciała walki z Allisterem. Wraz z członkami zespołu Yell postanowiła odnaleźć chłopaka i go skarcić. Przy okazji napotkała na Shield. Wspólnie postanowiły więc ruszyć do kolejnego miasta w celu stoczenia liderskiej walki z Opal.

Po wygraniu z liderem Gordim Marnie zaproponowała Hopowi wspólną podróż do miasta Spikemouth. Po drodze stoczyli rozmowę na temat ciężaru bycia młodszym rodzeństwem sławnych osób.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Morpeko
Typ: Elektryczny/Mroczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Morpeko zadebiutował w rozdziale SwSh06. Został użyty z innymi pokemonami do zniszczenia głazu, zawadzającego wejście do tunelu.

W SwSh10 pomógł w pokonaniu lidera Kabu.

[/su_tabs]
Share

Translate »