Marlon

Wstępne informacjeOpisPokemony

MarlonImię: Marlon(jap. シズイ Shizui)
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Lider
Ekspert w typie: Wodnym
Lider sali w mieście: Hamilau
Odznaka: Fali (Wave Badge)

MarlonMarlon zadebiutował w serii B/W podczas Zawodów Ligi Pokemon. Dostał się do pierwszej ósemki i stawił czoło Hoodmanowi. Podczas walki Marlon okazał się bardzo silnym przeciwnikiem, jednak został pokonany przez swojego oponenta.
Potem, gdy Marlon postanowił ruszyć do domu zatrzymała go White, która uleczyła jego pokemona za pomocą uzdrawiającego ataku Alomomoly. Dziewczyna chciała od człowieka podstępem wyciągnąć informacje na temat Hoodmana. Marlon od razu zauważył, że dziewczyna nie jest do końca szczera, jednak postanowił ujawnić to, co wie o człowieku.
Lider dodał, że to nie Hoodman a Cheren powinien być większym zmartwieniem dziewczyny, ponieważ zachowywał się najbardziej podejrzanie wśród wszystkich uczestników.

W serii BW2 Marlon jest już liderem sali w mieście Humilau. Wraz z Bengą, którym opiekował się podczas jego zawieszenia w szkole, uratował uczniów szkoły trenerskiej z Aspertia, którzy leżeli nieprzytomni w zamrożonym mieście Castelia. W podwodnym przejściu pomagali im dojść do siebie. W międzyczasie Marlon postanowił zebrać liderów, by pomogli w walce z przeciwnikiem. Do mężczyzny postanowili przyłączyć się Roxie i Cheren.

Pokemony, które posiada:
jellicent

Imię:
Gatunek: Jellicent
Typ: Wodny/Duch
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Jellicent to jedyny znany Pokémon Marlona. Pokémon był z mężczyzną od Frillisha. Człowiek użył Pokémona podczas Ligi Pokémon. Tam walczył z Beheeyemem HoodMana – przegrał. Później został wyleczony przez White, która chciała zdobyć zaufanie Marlona.

Status nieznany:
Frillish

Imię:
Gatunek: Frillish
Typ: Wodny/Duch
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Ewoluował w Jellicenta

Share

Translate »