Marley

Wstępne informacjeOpisPokemony

MarleyImię: Marley (jap. マイ Mai)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Trenerka

MarleyMarley pojawiła się w serii Platinum, w Strefie Walk. Walczyła przeciwko Bucku swoim Arcanine.
Kobieta zirytowała się podczas walki, ponieważ wiedziała, że jest podglądana (w rzeczywistości Looker rozpoczął swoje śledztwo i obserwował przypadkowych trenerów)

Kobieta pojawiła się po raz kolejny, gdy Buck i Looker wylądowali do szpitala. Trzymała ona list od Daisy Oak.
Marley ruszyła w stronę trasy nr 224 w celu poproszenia Shaymina, by ten jej pomógł. Pokemon postanowił odpowiedzieć na życzenie dziewczyny. Marley jednak została zakładniczką Zaawansowanego Członka Zespołu Galactic. Została ona uwolniona, gdy na miejsce przybyli Mira, Platinum, Palmer i Riley. Były członek zaprowadził wszystkich do Zniekształconego Świata. Tam wszyscy zostali rozdzieleni z powodu dziwnej grawitacji.

Kiedy Marley i Mira dowiedziały się, że Charon przyczynił się do stanu Buckia, który leżał nieprzytomny w szpitalu, kobieta chciała powstrzymać wroga przed ucieczką. Została jednak powstrzymana przez Jupiuter oraz jej Tangrowtha. Kobieta okazała się być silnym przeciwnikiem, jednak stosując się do wskazówek Platinum Cheryl mogła wygrać walkę przeciwko mackowemu pokemonowi, którego sygnaturowym atakiem był “dar natury”.

Walka została przerwana z powodu Girariny. To spowodowała, że jej Shaymin przez przypadek wylądował na głowie legendarnego pokemona.
Roślinny pokemon, czując wdzięczność do Marley użył “nasiona zgryzoty”, które pozwoliło obudzić wszystkie legendarne pokemony, nawet Darkraia. Atak ten pozwolił przekierować ruchy Giratiny na Charona, który zmuszony został do odwrotu.
Po pokonaniu mężczyzny kobieta zapytała się Shaymina czy ten chce zostać z nią. Pokemon zaakceptował prośbę.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Arcanine
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Lopuny”. Opis: Arcanine został pokazany jak w Strefie Walk walczył z Claydolem Bucka. Później stoczył bitwę w Zniekształconym Świecie z Tangrowthem Jupiter.


Imię:
Gatunek: Shaymin
Typ: Roślinny/Latający
Poziom: ???
Płeć: –

Opis: Marley poznała Shaymina na drodze nr 224. Szybko się z nim zaprzyjaźniła i wzięła go ze sobą do Zniekształconego Świata. Kiedy Charon próbował uciec, Shaymin użył kwiatu gracidei do przemienienia się w formę powietrzną, aby w ten sposób podążyć za wrogiem. Został jednak pokonany. Po zażegnaniu kryzysu Shaymin przystał na propozycję Marley, by z nią zostać.

Share

Translate »