Marge

Wstępne informacjeOpisPokemony

margeImię: Marge/Courtney (jap. カガリ Kagari)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Pod przywódca Zespołu Magma

margeMarge była jednym z trzech pod przywódców zespołu Magma. Kobieta posiadała specjalną zapalniczkę, która potrafiła zobrazować jej wspomnienia. Z kolei jej rękawiczki były nasiąknięte różnymi, żrącymi substancjami. Specjalnością Marge jest bezpośredni atak. Lubi żuć gumę balonową.

Kobieta po raz pierwszy pojawiła się w serii Ruby/Sapphire na trasie wodnej numer 107, tam (wraz z Mitchem) wylądowała na opuszczonym statku. Miała za zadanie odnalezienie skanera.
Na statku kobieta musiała zmierzyć się z Rubym i Sapphire. Tam została oszukana przez chłopca. Mimo tego, kobieta zdołała ukraść skaner oraz zainteresowała się samym Rubym.

Kobieta, w poszukiwaniu czerwonej kuli, zaatakowała tunel Rusturf. Tam ponownie spotkała Ruby’ego. Kobieta porwała chłopca i zaproponowała mu przyłączenie się do zespołu. Chłopiec odrzucił propozycje i pokonał kobietę porzucając ja w tunelu z ranami oparzenia.

Podczas szaleństwa Groudona i Kyogre, Marge połączyła siły z Rubym. Jednak kobieta nie dała rady kontrolować niebieskiej kuli. Ostatecznie została porwana przez Tentacruela Archiego w wyniku czego została śmiertelnie ranna. Zanim umarła przekazała Ruby’emu bardzo ważną informacje dotyczącą jego ojca i Rayquazy, oraz zostawiła chłopcu specjalną zapalniczkę.

Kobieta bardzo pragnęła być przyjaciółką Ruby’ego. Okazało się również, że Marge była dobrą znajomą Daisy Oak, z którą brała udział w Konkursach pokemon.
Na końcu serii Ruby/Sapphire Celebi podarował kobiecie drugie życie. Kobieta postanowiła zając się hodowlą jagód.

W serii ORAS pojawiła się we wspomnieniach Ruby’ego. Chłopak pragnął porozmawiać z dziewczyną o nadchodzącej katastrofie. Chłopak przypomniał sobie o zapalniczkę. Wraz z Emeraldem obejrzeli wszystkie wspomnienia dziewczyny. W jednym z nich Marge wykryła szpiega, którym okazała się Zinnia. Kobieta pomyliła przeciwniczkę z członkiem Zespołu Aqua. Zdziwiła się, gdy dziewczyna przedstawiła się jako osoba z klanu Drakonidów. Mimo że chciała ruszyć w pościg za Zinnią została powstrzymana przez Maxiego, który zdradził swojej podwładnej, iż ich przeciwniczka zdradziła wszystkie potrzebne informację do zdobycia Groudona.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Ninetales
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Ninetales po raz pierwszy został użyty w walce przeciwko Ruby’emu i Saphire na Opuszczonym Statku. Ponownie został wystawiony w tunelu Rusturf w walce przeciwko wszystkim Pokémonom Rubyego. Jego specjalnością jest wypuszczanie dziewięciu płomieni jednocześnie.

W motelu Lilycove Pokémon walczył przeciwko Cradilym Roxanne, miał on trudności z obroną roślinnego wroga. Courtney jednak wzięła zakładników i wymusiła przegraną Roxanne – Ninetales pokonał jej Nosepassa. W rozdziale Ostateczna Walka cz. III okazało się, że Ninetales, jako Vulpix był pierwszym Pokémonem Courney, który był wystawiany do Konkursów Pokémon. Rywalizował on wtedy z Cleafirym Daisy Oak.

3
Imię: ???
Gatunek: Swellow
Typ: Normalny/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Swellow używany był przez Courtney jako środek transportu drogą powietrzną.

Pokemony, które posiadała:
4
Imię: ???
Gatunek: Vulpix
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Ewoluowała w Ninetalesa. Została pokazana we wspomnieniach Courtney, w których wygrywała Konkursy Pokemon.

Share

Translate »