Mama Whitley

Wstępne informacjeOpis

Mama Whitley/Whi-two
Płeć: Kobieta

Mama Whi-two/Whitley zadebiutowała w serii BW, jako oficjalny członek Zespołu Plasma. Po raz pierwszy pokazana została wraz ze swoja córką, podczas rozwiązywania organizacji w domu pokemonów. Gdy Whi-two zapytała się, czy może wziąć jednego z wyzwolonych pokemonów ze sobą, matka stanowczo zabroniła jej, jednak zmieniła zdanie, gdy Anthea i Concordia wyraziły na to zgodę.

Następnie pojawiła się w serii B2W2. Zaprowadziła swoją córkę do szkoły trenerów, znajdującej się w mieście Aspertia. Decyzja o zapisaniu dziewczynki do szkoły miała sprawić, że obydwie odetną się od swojej przeszłości.

W rozdziale 537 Whi-two zadzwoniła do swojej mamy, by dowiedzieć się kim są członkowie Zespołu Plasma odziani w czerń, którzy porzucili wyzwolone pokemony po przegranej walce. Kobieta wytłumaczyła jej, że są to ludzie, którzy są przeciwnikami ich króla – N’a a wyzwolone pokemony wykorzystują do własnych celów. Wtedy również poprosiła swoją córkę o wisior, którego dostała od Anthei i Concordii, w którym znajdowała się główna broń przeciwko zwolennikom Colressa (chip z danymi, które miały na celu powstrzymanie maszyny naukowca). Gdy kobieta dowiedziała się, że Whi-two zgubiła wisior, zaleciła jej by go odnalazła a potem przekazała Roodowi lub Gormowi (byłym mnichom Zespołu Plasma).

W rozdziale 539 Whi-two przyznała, że jej mama pracowała w Żłobku dla Pokemonów. Kobieta zdecydowała dołączyć do organizacji, gdy zobaczyła jak wiele Pokemonów zostaje pokrzywdzonych przez ludzi.
W rozdziale 545 pojawiła się w kryjówce zespołu Plasma w towarzystwie Rooda i Hugha.

Share

Translate »