Malva

Wstępne informacjeOpisPokemony

MalvaImię: Malva (jap. パキラ Pachira)
Klasa Trenerska: Członek Elitarnej Czwórki/Były podprzywódca Zespołu Flare
Płeć: Kobieta
Ekspert w typie: Ognistym

Malva zadebiutowała w serii XY, jako prezenterka telewizyjna, która ralocjonowała tragedię z miasta Vaniville. Jednak, zamiast wspomnieć o chaosie, spowodowanym przez Xerneasa i Yveltala stwierdziła, że zniszczenia zostały spowodowane wielkim wybuchem.
Po raz pierwszy Malva pojawiła się podczas rozmowy z kolegą z pracy. Mężczyzna zauważył, że Diantha, sławna aktorka, po raz pierwszy od dłuższego czasu zdecydowała się na przerwę. Malva stwierdziła, że zachowanie aktorki jest podejrzane i postanowiła sprawdzić powód wzięcia urlopu.
Później okazało się, że Malva jest członkiem Zespołu Flare. Po skarceniu jednego z członków, który nie podołał w misji zdobycia mega kamienia, Malva postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Wtedy to zainteresowała się pudłem ze skradzionymi pokemonami mieszkańców miasta Vaniville i postanowiła przywłaszczyć sobie Fennekina, z kolei pokedex, który był dołączony do pokeballa startera, został zniszczony.
Później kobieta zmusiła Alianę, by oddała jej Pyroara, a sama pożyczyła Aegislasha Celiosii, by mogła kontrolować podniebnych Trenerów, których miała wykorzystać do zaatakowania X’a i jego przyjaciół.

Po przegranej Celosii, Malva postanowiła ruszyć z innymi posiadaczami Kluczowych Kamieni, by zdobyć jeden dla Lysandre, którego podziwiała z całego serca.

Kobieta obserwowała z pewnej odległości operację przeniesienia drzewa Xerneasa. Dopiero kiedy pojawiła się Diantha (wraz z Korriną i Gurkinnem) kobieta postanowiła wmieszać się w trwającą już od dłuższego czasu walkę. Kobieta za cel wybrała sobie aktorkę, którą uwięziła w magicznym pokoju.
Wewnątrz Malva ujawniła aktorce, kim tak naprawdę jest. Kobieta przyznała, że zatrzymała ją w pokoju, by zyskać na czasie przy przeniesieniu drzewa. Magicznego pokoju nie dało się zniszczyć od zewnątrz, a po chwili zniknął pod ziemią.
Ostatecznie Malva pokonała Dianthę, a sama wróciła do bazy. Kobieta przejęła od Celiosii kluczowy kamień, który został skradziony od Korriny. Przedmiot w formie pierścienia został podarowany Lysandre’owi.
Podczas akcji próby uruchomienia ostatecznej broni Malva pokazała, że posiada Yveltala. Gdy bohaterowie chcieli uciec na Xerneasie, Malva próbowała zaatakować ich legendarnym pokemonem. Została jednak powstrzymana przez Xerosica, który twierdził, że gdyby rozpoczęła walkę między legendami, nie zaznałaby ona końca.
Później Malva zmanipulowała media w taki sposób, że uruchomienie ostatecznej broni, która wywołało pewne zniszczenia, zostało obarczone winą X’a oraz liderów sal z Kalos. Sama organizacja ukryła się we wiosce pokemonów.
To w tamtym miejscu miało miejsce ostateczne starcie. Malva postanowiła jeszcze raz zmierzyć się z mistrzynią.
Podczas walki Malvie udało się ukraść kluczowy kamień kobiety, a ich batalia przeniosła się w przestrzeń powietrzną. Antagonistka miała przewagę, jednak gdy zauważyła, że Lysandre przegrał, straciła skupienie, a jej Talonflame został uderzony. Gdy kobieta spadała, odrzuciła dłoń Dianthii, która chciała uratować znajomą.
Kobieta wylądowała na Lysandrze. Człowiek przed utratą przytomności zapytał jeszcze kobietę, dlaczego ostateczna broń nie została odpalona.
Na końcu nieprzytomna Malva była niesiona przez Elitarną Czwórkę.

Pokemony, które posiada:
obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »