Mallow

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Mallow (jap. マオ Mao)
Płeć: Kobieta
Rodzinne miasto: Konikoni
Tytuł: Kapitan prób
Specjalizuje się w typie: Roślinnym

Mallow swój debiut miała w serii Pokemon Special Sun Moon. Po raz pierwszy pojawiła się u boku Lany i Kiawe, w mieście Heahea. Kapitanowie chcieli sprawdzić, czy Sun, który podjął się Wyzwania Wysp, jest tego godzien.

Gdy Lana zabrała trenera nad Wzgórze Strumieni, Mallow wraz z Moon poszły do Bujnego Lasu w celu znalezienia jagody mirażu. Podczas poszykiwań Napotkali się na Tapu Lele, która próbowała się uwolnić o tajemniczej istoty, która jednocześnie próbowała wydostać sie z wyrwy w niebie. Moon jednak uratowała strażnika z opresji, próbując złapać bestię.

Póniej, po bezowocnych poszukiwaniach Mallow postanowiła użyć swoich pokemonów, by te porozmawiały z dzikimi stworkami. Dzięki temu okoliczne pokemony zdecydowały się na pomoc w szukaniu owoców. Gdy dziewczynom udało się zdobyć jagodę mirażu, Mallow dostała telefon od zaatakowanego przez Zespół Skull Kiawe. Dziewczyna nie tracąc czasu, zadzwoniła po Lane i wraz z Sunem i Moondotarli w okolice Ruin Życia. Podczas gdy bohaterowie i Kiawe zmagali się z Gloadionem, Mallow i Lana pokonali członków wrogiej bandy.

Następnego dnia Mallow zorganizowała próbę dla Moon, by ta mogła stać się silniejsza. Po zdaniu próby Mallow zaprosiła wszystkich do swojej restauracji. Tam wszyscy bohaterowie przeprowadzili wideorozmowę z Profesor Burnet.

Podczas rozmowy wyszło na jaw, że to Nebby powoduje wyrwy w niebie. Spekulując, że Zespół Skull chce pojmać Nebyego, Lana zasugerowała wtargnięcie do bazy Zespołu Skull, by „porozmawiać”. Jej prośba była niepodważalna – ze względu na niestabilność emocjonalną dziewczyny Mallow i Kiawe zostali zmuszeni do pójścia razem z nią.

Kiedy doszli na miejsce – przed miasto Po, wyspy Ulaula, kapitanowie spotkali się z Acerolą, Ilimą i Hau. Lana jednak nie chciała czekać i od razu ruszyła w głąb miasta. Tam spotkali się z Guzmą i od razu zostali otoczeni przez członków Zespołu Skull i Ultra Bestie.

Pół roku później kapitan ten został pokazany podczas treningu na Wyspie Exeggutorów.

Podczas spotkania Kahun i Kapitanów Kiawe odzyskał swój Z-pierścień. Sophocles zaś wytłumaczył ich misję walki z Ultra Bestiami i eskorty ludzi, którzy wypadli przez Ultra Tunel. W tym celu polecieli wybudowanym przez Molayne statkiem powietrznym w kształcie Vikavolta. Podczas lotu zostali zaatakowani przez pracowników Fundacji Aether i ich Ultra Bestie.

W rozdziale SM34 wszyscy kapitanowie i Kahuny połączyli siły z Tapu w celu sprawnego pokonania Ultra Bestii.

Po zażegnaniu kryzysu z Necrozmą wróciła do swoich obowiązków. Postanowiła stworzyć nowe menu w swojej restauracji, by w ten sposób powitać przeprowadzającą się na Alolę Moon.

Pokemony, które posiada:

Imię: –
Gatunek: Tseerena
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Jako Steenee została użyta do szukania Jagody Mirażu w Bujnym Lesie (Lush Jungle).
W rozdziale SM34 jako Tseerena została użyta do walki przeciwko Pheromosom. Dzięki Z-atakowi pokonała Ultra Bestie.

Pokemony, które posiadała:

Imię:
Gatunek: Steenee
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Steenee ewoluowała w Tseerenę do rozdziału SM34.

Share

Translate »