Magik

Wstępne informacjeOpisPokemony

Magik
Magik (マジシャン Magician)
Płeć: Mężczyzna
Członek Międzynarodowej Policji
Zawód: Wynalazca

MagikMagik zadebiutował w serii Black2/White2. Jest znajomym Blake’a, któremu pomaga w rutynowych kontrolach oraz tworzy specjalne przedmioty we współpracy z Międzynarodową Policją.

Po raz pierwszy pojawił się w specjalnej kryjówce miasta Aspertia. Tam przebadał funkcje życiowe chłopaka i pokazał prototyp ulepszonego pokeballa, który został skrytykowany przez Blake’a. Policjant również rozkazał Magowi zrobienie 300 specjalnych pokeballi w ciągu czterech godzin. Z początku stwierdził, że to niemożliwe, po pokazaniu mu sporej sumy pieniędzy postanowił podjąć się wyzwania.

Gdy Blake i Looker usłyszeli tajemniczą eksplozję na dachu budynku, postanowili to sprawdzić. Na górze przyczyną zdarzenia okazał się Genesect, z którym zmuszeni byli do walki. Na pomoc przybył Corpfish Magika, który dostarczył chłopcu wcześniej zamówione pokeballe, które umożliwiły pojmanie legendarnego pokemona.

Pokemony, które posiada:


Imię:
Gatunek: Corphish
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Corphish to jedyny znany Pokémon Magika. Został pokazany w laboratorium mężczyzny, a później użyty do dostarczenia paczki z Pokéballami dla Blake’a, który walczył z Genesectem. Następnie został pokazany po tym, gdy Magik postanowił opuścić swoje miejsce pracy.

Share
Translate »