Lucy

Wstępne informacjeOpisPokemony

lucyImię: Lucy (jap.アザミ Azami)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Królowa groty (Mózg strefy walk)
Lokalizacja strefy walk: Grota walk
Symbol: Szczęścia

lucyLucy swój debiut miała w serii Emerald. W pierwszym rozdziale miała okazję walczyć u boku Spensera przeciwko Swalocie i Electrode. Atak “podkopu” skutecznie pokonał przeciwników.

Po tym, jak Emerald zespół ceremonię otwarcia Strefy Walk kobieta użyła swojego wężowego pokemona, który oplótł się wokół chłopca. Kobieta byłą pomysłodawczynią, by Emerald pokonał wszystkich Mózgów w tydzień. Pomysł ten zyskał aprobatę u Scotta.
Królowa Piku byłą drugą przeciwniczka Emeralda. By dotrzeć do kobiety Emerald musiał opierać się na podpowiedziach pokojówek, które mówiły co znajduję się w pokojach, do których trener musiał wejść.
Po dotarciu na 140 piętro Emerald mógł zmierzyć się z Lucy. Chłopak pokonał kobietę i zdobył symbol szczęścia.

Potem, wraz z Emeraldem, Toddem i innymi Mózgami kobieta wyruszyła do Jaskin i Artystów w celu odnalezienia legendarnego Pokemona Jirachi. Musiała walczyć z dzikimi Smeargle, które wyczuły, że ich terytorium jest zagrożone.
W jaskini pojawił się Guile Hideout. Lucy, Brandon, Spenser i Tucker próbowali walczyć z człowiekiem, jednak zostali z łatwością znokautowani przez jedno zamachnięcie mieczem przeciwnika.

Kobieta po raz kolejny pojawiła się w Kopule Walk, gdzie wraz Gretą witała ludzi, którzy przyszli obejrzeć walkę Emeralda i Tuckera. Kobieta nie byłą zadowolona, że została zdegradowana do takiej pracy.
Po walce Tuckera i Emeralda Mózgi odnaleźli swojego wroga. Próbowali go powstrzymać, jednak człowiek zdążył złapać Jirachiego.
Lucy musiała walczyć z wypożyczonymi pokemonami, które zostały ukradzione przez Guile z Fabryki Walk.
Kobieta nie była zdolna do walki kiedy człowiek wypowiedział życzenie związane ze stworzeniem legendarnego pokemona – Kyogre.

W serii ORAS, Lucy oraz pozostałe Mózgi walczyli z adminami Nowego Zespołu Aqua i Zespołu Magma, którzy mieli przeszkodzić w wystartowaniu rakiety, która miała pomóc w zniszczeniu meteoroidu (który miał się zderzyć z planetą). Później Mózgi Strefy Walk Hoenn zostali wezwani do miasta Sootopolis, by mogli uczestniczyć w powstrzymaniu meteoroidu.

Pokemony, które posiada:
2
Imię:
Gatunek: Seviper
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis:  Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Swaot”. Seviper to pierwszy znany Pokémon Lucy. Został użyty do reprezentacyjnej walki Strefy Walk przeciwko Swalotowi i Electrode’owi. Dzięki swoim trucicielskim zdolnościom oraz umiejętności „zrzucania skóry”, która niwelowała efekt zaśnięcia, Seviper oraz jego partner – Crobat Spensera, z łatwością wygrali mecz. Został wystawiony do walki w Pice Walk przeciwko Emeraldowi. Chłopak pokonał Sevipera.
Kolejnym razem użyto go w Jaskini Artystów do walki przeciwko Guile Hideout – głównemu antagoniście serii.
W serii ORAS pomógł w pokonaniu nowego Zespołu Magma i Aqua.

3
Imię:
Gatunek: Milotic
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Milotic”. Milotic została użyta do walki przeciwko Emeraldowi. Jej przeciwnikiem był Starmie. Została pokonana, rażona elektroszokiem. Później została użyta do walki w Jaskini Artystów.
Pomagała też w ogarnianiu tłumów, które zjechały się by zobaczyć widowisko w kopule walk.

4
Imię:
Gatunek: Shuckle
Typ: Owadzi/Kamienny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Milotic”. Shuckle to trzeci Pokémon wystawiony do walki przeciwko Emeraldowi. Została pokonana przez „falę” Starmie, jednak przed tym zdążyła otruć swojego przeciwnika „toksyną”.

Share

Translate »