Lack-two

Wstępne informacjeOpisPokemony

blactwoo

Imię: Blake/Lack-two (tajna ksywka: Black2)
Wiek:
12(BW2)
Rodzinne miasto:
Grupa krwi:
Urodziny:
4 maja
Specjalnie umiejętności:
uwodzenie dziewczyn
Dodatkowe informacje:
(były) Pracownik Międzynarodowej Policji
Rodzina: Rodzice (martwi), Inspektor (przyszywany rodzic)

Pierwszy raz spotkaliśmy Lack-two, gdy zrywał z dziewczyną. Wspominali wtedy znalezienie radioaparatu, spacer w galerii Avenue oraz walkę jej Spindy z jego Dewottem. Gdy jego była dziewczyna już poszła, chłopak spytał się Leo o to, czy dziewczyna już poszła. Gdy dwaj trenerzy już poszli, Lack-two wyjawił, że musiał z nią zerwać, ponieważ była sławną celebrytką i nie chciał przeszkadzać w jej karierze. Obaj chłopacy poszli do nowej szkoły trenerskiej, w której niedługo mieli zacząć zajęcia. Po drodze spotkali parę dziewczyn z ich nowej klasy. Lack pomimo niedawnej utraty dziewczyny musiał komplementować każdą napotkaną. Chwilę potem próbował podjąć budującą rozmowę ze swoim kolegą, ale był już czas na lekcję i nie było czasu na to. Gdy skradali się na lekcje, by nauczyciel nie zauważył, Hugh zwrócił się do nich, karcąc dwóch trenerów za to, że się skradali. Lack-two zaproponował mu zapoznanie z jakąś dziewczyną w zamian za bycie cicho, jednak ten się nie zgodził. Chwilę później chłopak zaczął awanturować się z Lackiem, co zwróciło na nich uwagę nauczyciela. Nauczycielem okazała się Cheren, który kazał im podać imiona. Leo go natychmiastowo rozpoznał, ponieważ walczyli ze sobą podczas ligi dwa lata temu. Trójka trenerów została wyproszona na korytarz, gdzie mieli przemyśleć swoje zachowanie. Hugh ponownie krzyczał, tym razem o tym, że powinni w tej szkole być dla siebie rywalami. Dwójka chłopaków jednak zignorowała go, a uwagę Lacka przykuły dwie nadchodzące kobiety. Jedna była w ich wieku, a druga wyraźnie starsza. Trójka trenerów przez okno podsłuchała dziewczynę i dowiedzieli się, że nazywa się ona Whi-two. Po skończeniu przedstawiania się dziewczyny, chłopak stwierdził, że ich znaki zodiaku do siebie pasują. Gdy nauczyciel powiedział o zajęciach praktycznych, wszyscy przystali na to. Walki zostały rozegrane w turniejowej formie, którą w kategorii chłopaków wygrał Lack-two. Chwilę po zakończeniu walki przyszła Bianka, która została asystentką profesor Juniper. Wręczyła PokeDex Lack-two, który zwyciężył w grupie chłopięcej oraz Whi-two, która wygrała grupę dziewcząt. Chłopak próbując nawiązać dobry kontakt, zagadał do niej, jednak nie spotkał się z pozytywnym odzewem. Wieczorem, Lack sprawdzał na swoim komputerze listę sprawdzonych dziewczyn i odznaczał te, który na pewno nie należą do Zespołu Plasma. Spotkał się także z Lookerem i uratował go przed Scolipedem, który śledził inspektora, dzięki swojemu Dewottowi. Po pokonaniu pokemona, nowoprzybyły do Unovy nazwał Lacka swoim podopiecznym. Po chwili chłopak sprostował sytuację i okazało się, że jest oficerem i to Looker będzie podopiecznym.

Inspektor nie mogąc uwierzyć, że dwunastolatek ma być jego przełożonym, zadzwonił do centrali. Nazwano tam Lacka „Panem Idealnym” oraz porównano kontakty dwóch mężczyzn z kobietami. W tym porównaniu Looker wypadł dosyć słabo. Po zakończeniu rozmowy z centralą, Dewott zaczął ostrzyć swoją muszlę. Inspektor zapytał, co takiego on robi, a oficer odpowiedział, że ostrzy ją, ponieważ trochę się stępiła. Głównie zwrócił uwagę na siłę pokemona, ponieważ stępienie muszli Dewotta nie należało do prostych zadań. Ruszyli w drogę za pomocą rozciągliwych lin, jednak użyli ich w trochę innych sposób. Doszli do pustego salonu gier. Trener wrzucił monetę do szafy grającej i uruchomił tajne wejście. Policjanci zostali zeskanowani i weszli do środka, gdzie spotkali osobę nazwaną przez Lacka „Magikiem”. Na pytanie Lookera odpowiedział, że można traktować tego człowieka jako jego menadżera. Po sprawdzeniu nowych PokeBalli i zamówieniu poprawek, Lack zabrał swojego podwładnego na testy sprawnościowe. Po zakończeniu ich oficer także dostał raport ze swojego stanu zdrowia, który twierdził, że trener jest w swojej szczytowej formie. Niespodziewanie nastąpiła eksplozja, więc trenerzy ruszyli na jej miejsce; na dach budynku. Zastali tam coś podobnego do UFO, a Lack-two rozpoczął walkę w obronie. Ku zdziwieniu Lookera, okazało się, że jego przełożony zna tego pokemona. W ochronie oficer skoczył na niego i zaczął tłumaczyć inspektorowi, że spotkał się z jego danymi podczas badania siedziby Zespołu Plasma. Policjant zbliżył się do działa pokemona, a wtedy ten zmienił swoją formę, przez co bardziej przypominał pokemona. By nie ściągać gapiów, ruszyli za pokemonem do opuszczonego budynku. Spotkali tam Colressa będącego pod wrażeniem dedukcji młodego trenera. Przeciwnik rozkazał Genesectowi użyć „Technoblast” w Lacka co zabiłoby go gdyby nie specjalny kombinezon. Po oberwaniu tka silnym atakiem spytał się jedynie o ofiary, których an szczęście było brak. Pomimo tego, że naukowiec chciał ich wykorzystać jedynie do testów swojego pokemona, Lack-two postanowił go złapać. Uważał, że naukowiec steruje nim dzięki maszynie. Corpish Magika dostarczył mu nowe Balle, by ten mógł rozpocząć łowy.

Oficer miał wiele Balli do wykorzystania, więc rozpoczął rzucanie nimi w Genesecta. Gdy nie współpraca z Dewottem, który w odpowiedniej chwili atakował przeciwnika, zapewne efekty byłyby znikome. Wtedy chłopak zaczął wspominać, jak poznał się z Dewottem. Był już w Międzynarodowej Policji i przyszedł czas na wybranie partnera dla niego. Nie podobało mu to się, jednak zdecydował wybrać pokemona, który siedział na uboczu i ostrzył muszlę; to był Dewott. Po wyrzuceniu dwudziestu kulek, Colress wpadł w zachwyt nad pomysłem umieszczenia LuxyBalla w specjalnej powłoce, która ułatwiała chwytanie Balla. Naukowiec powiedział także, że użyty przez trenera Ball i jego maszyna działają na tej samej zasadzie. Luxury poprawiał nastawienie pokemona do trenera, maszyna go kontrolowała. Potem wyznał, że cieszy się, że spotkał kogoś podobnego do siebie. Mimo tego naukowiec powiedział, że musi wyeliminować Lacka. Chłopak powiedział, że maszyna nie może tego dokonać i powiedział, by ten go atakował. Doprowadził członka Zespołu Plasma do szału i ten rozkazał Genesectowi ich atakować. Oficer został uratowany przez inspektora, a w trakcie unikania promieni, przełożony wytłumaczył podopiecznemu, że Colress nie jest złym człowiekiem, a jedynie zapędził się w swoich badaniach. Jednak kazał mu nie zapominać o tym, że ich przeciwnik jest kryminalistą. Podczas lotu na pokemonie podłożył muszlę Dewotta do jego wystającej części, by dowiedzieć się czegoś na temat przeciwnika. Naukowiec pomimo tego, że wiedział o prowokacji, pokazał policjantom, do czego to służy. Zmienił napęd Genesectowi i kazał zaatakować ponownie atakiem. Okazało się, że napęd służy do zmiany typu, a teraz użył Napędu Szoku. Dewott bardzo mocno oberwał atakiem i zniknął. W tym czasie Lack złapał Genesecta, a także dowiedział się, że Genesect to zrekonstruowany gatunek robaka sprzed trzystu milionów lat. Naukowiec poprosił oficera o jego imię, a ten je wyjawił. Colress dodatkowo poinformował trenerów, że objął władzę w Zespole Plasma, po czym uciekł. Looker myślał, że chłopak stracił Dewotta, jednak trener to sprostował. Ściągnął z pokemona pelerynę i powiedział, że przed walką dał mu przedmioty zwiększające specjalną obronę. Inspektor był pod wrażeniem. Przeprosił Dewotta, za to, że musiał specjalnie przegrać, a potem zaczęli się zlatywać na miejsce ludzie. Lack szybko wyjawił, że poszukuje dziewczyny z Zespołu Plasma i przedstawił go jako policjanta, mówiąc, że mu pomagał.

Następnego dnia, chłopak pod wpływem chęci złapania nowego członka drużyny, potrzeby zbierania informacji do PokeDexu oraz potrzeby sprawdzenia Whi-two, zaproponował dziewczynie wspólne zbieranie danych. Trenerka nie była dobrze nastawiona, jednak chłopak wyciągnął ją. Gdy byli już daleko od szkoły, chłopak zaczął jej się pytać, czy nie potrzebuje jakiejś pomocy po przeprowadzce do miasta. Dziewczyna odmówiła, jednak chłopak zignorował to i dalej ją namawiał. Dopiero gdy Foongus trenerki go zaatakował, ten odskoczył saltem w tył, co bardzo zdziwiło dziewczynę. Lack zdecydował, że będzie uważał na Foongusa, by Whi-two nie nabrała większych podejrzeń. Policjant stwierdził, że słodki zapach jej pokemona zbawił dzikiego pokemona i powiedział, by użyła PokeDexa. Dziewczyna zrobiła to i dowiedzieli się, że ten pokemon nazywa się Keldeo. Pokemon niespodziewanie zaatakował dwójkę trenerów, ścinając drzewo, przez co oboje zostali zepchnięci w przepaść. Zdolności Lacka, pozwoliły na złapanie się liany i spuszczenie się na dół z nieprzytomną dziewczyną, by zabrać stamtąd Foongusa. Przekonał pokemona, by przestał wydzielać słodki zapach i wziął go na ramię. Za to Whi-two wziął na ramiona, jak księżniczkę. Gdy dotarł do szkoły, dziewczyny z jego klasy to zobaczyły, wpadły w szał. Oprócz zazdroszczenia Whi-two, mówiły, by Lack nie umierał z powodu krwawiącej ręki. Cheren mocno się zdenerwował, gdy zobaczył ich w takim stanie, ale pozwolił chłopakowi samemu pójść do higienistki. Niespodziewanie dziewczyna zeskoczyła z rąk chłopaka i sama pobiegła go lekarza. Na koniec dnia, zrobił „podsumowanie” dziewczyny. Uważał, że to dziwne, że od przyjścia do szkoły nie użyła PokeBalla i postanowił bardziej ją wybadać podczas zbliżającej się wycieczki szkolnej.

Nadszedł czas na wycieczkę szkolną, a raczej zajęcia dodatkowe. Chłopak wszedł do autobusu i zignorował wołanie kolegi, by siadł koło niego, ponieważ chciał porozmawiać z Whi-two. Dziewczyna kazała go zabrać, jednak dziewczyny jej wręcz zazdrościły. Zmianę siedzenia uniemożliwił także Cheren mówiący, że jazda się zaczęła i każdy ma pozostać na swoim miejscu. Chwilę potem ogłosił, że jadą do studia filmowego. W tym czasie policjant wypytywał jedyną dziewczynę, która była jeszcze podejrzana o posiadania karty pamięci z informacjami Zespołu Plasma. Chłopak w myślach pogratulował dziewczynie ostrożności. Whi-two grała w filmie, gdy mecha-Tyranitar się zbuntował. Policjant przebrał się za Dewott Kida i uratował dziewczynę, ku radości oglądających, dzięki czemu zagrał w filmie. W drodze powrotnej ponownie próbował nawiązać kontakt z dziewczyną, tym razem używając jako pretekstu PokeDexa.

Później Lack i Looker zajmowali się poszukiwaniem jednego z mnichów – Giallo. W tym celu zabrał Whi-two pod pretekstem pójścia i poszukania dostawcy krzeseł. Na moście zostali jednak zaatakowani przez Tornadusa. Chłopak kazał dziewczynie schować się pod most, a tam została uśpiona przez Foongiego. Lack-two miał nadzieje, że Whi-two rozpozna mnicha, a tym samym zostanie zdemaskowana jako Członek Zespołu Plasma. Chłopak podjął się walki z legendą, ale wiedział, że jego trener jest gdzieś nieopodal, ponieważ stwór mógł zmienić swoją formę. Pokemon został jednak pokonany za pomocą kombinacji ataków Dewotta i Keldeo, z którym zawarł pakt partnerski, dopóki pokemon nie odnajdzie swoich mentorów. Tornadus wcześniej atakował Giallo. Po jego uratowaniu chłopak aresztował mężczyznę i zapytał się, czy znał wcześniej Whi-two. Gdy człowiek zaprzeczył, Lack-two postanowił zabrać dziewczynę do miasta Virbank, w którym trwał koncert Roxie. Po koncercie chłopak zagadał do liderki, która zgodziła się na uczestniczenie w konkursie chórów.
Później Lack wziął udział w konkursie chóralnym, będąc w drużynie Jigglypuffów. Gdy jego klasa wygrała, Roxie w ramach nagrody postanowiła zabrać wszystkich do miasta Castelia, w którym miał odbyć się główny konkurs chóralny. Wyjazd był na rękę chłopakowi, ponieważ bez podejrzeń mógł dotrzeć do innego miasta w celu poszukiwania mnichów.
Na miejscu Roxie odkryła, że główny kierownik festiwalu chóralnego został ranny i okradziony z Karrablasta przez członków Zespołu Plasma. Lack, wraz z Whi-two i Hughem zgodzili się na poszukiwanie złodziei. Lack nie był jednak zadowolony, że jego znajomi z klasy biorą w tym udział, ponieważ mogli przeszkodzić mu w misji.
W ściekach Castelia wszyscy zostali rozdzieleni. Lack mógł zaaresztować znajdujących się tam mnichów – Broniusa i Ryoku. Mnichów przekazał Lookerowi, gdy zauważył, że na miejscu zrobiło się chłodniej. Idąc tym szlakiem chłopak, za pomocą Genesecta, przeleciał przez starożytne przejście, wychodząc w okolice Światowej Hali pokemon. Tam zauważył nieprzytomnego Zinzolina, którego chciał aresztować. Przeszkodził mu w tym Colress, któremu mężczyzna potrzebny był do kontynuowania jego planu. Lack musiał zmierzyć się z Trornadusem i Landorusem. Do obrony wysłał Kabutopsa i Gliscora, których wcześniej nie ujawniał. Gdy chłopak miał zostać zamrożony przez Kyurema, kontrolowanego przez Colressa, naukowca powstrzymał Ghetsis. Lack usiłował aresztować najważniejszego mnicha, jednak przeszkodziła mu w tym Triada Cienia. Na widok mężczyzn jego Keldeo wpadł w szał, a Fregata Zespołu Plasama mogła spokojnie odpłynąć. Lack jednak nie poddał się i zostawiając swoje pokemony (oprócz Keldeo i Gliscora), by walczyli z Triadą, wkradł się na pokład. Był z początku zdziwiony, że na statku nie ma żadnej straży, więc po chwili wydedukował, że Colress pozwolił mu zostać. Po pewnym czasie zauważył pojmaną Whi-two, która została zaprowadzona do jednej z kabin.
Udając więźnia, Lack wkradł się do jej pokoju. Tam chłopak zaczął zadawać mnóstwo pytań dziewczynie, która uświadomiła sobie, że chłopak jest policjantem. Po przyznaniu się do tego, że jest członkiem Zespołu Plasma, Lack zaaresztował swoją rówieśniczkę. Chłopak jednak stwierdził, że robi to tylko dla jej własnego dobra. Gdy chciał wyciągnąć od dziewczyny kartę pamięci, która miała zakończyć całą sytuację, dziewczyna obiecała, że zaprowadzi chłopaka tam, gdzie znajduje się przedmiot. Po wyjściu z kabiny trenerzy zostali zaatakowani przez członków zespołu plasma, którzy z łatwością zostali pokonani przez Foongiego i Gensecta. Gdy Lack doszedł do miejsca, w którym miał się znajdować Kyurem, pokemona tam nie było. Z zaskoczenia bohaterowie, wraz z Keldeo zostali zamrożeni przez smoczą legendę i wrzuceni na dno oceanu.

Później okazało się, że Lack i Whi-two zostali uratowani przez Keldemaru, który dzięki jagodzie aspear zniwelował efekt zamrożenia. Pokemon zaciągnął bohaterów do Ruin Otchłani. Tam Lack był w stanie zrozumieć mowę swojego pokemona. Wewnątrz jaskini znajdował się zamrożony Terrakion, Cobalion i Virizion. Lack wiedząc, że tylko „techno blast” Genesecta mógłby zneutralizować efekt zamrożenia pokemonów, postanowił użyć tego pokemona, którego stan pozostawiał wiele do życzenia. W użyciu zmęczonego stworka przeciwna była Whi-two. Chłopak nie rozumiał sprzeciwu i stwierdził, że nieznane mu są takie uczucia jak litość czy strach. Mimo protestów użył Genesecta. Uwolnił tym samym mistrzów Keldemaru. Cobalion od razu zaatakował kasetę Genesecta, która po chwili eksplodowała,ratując jednocześnie pokemona. Podczas gdy Cobalion zachęcał Keldemaru do pozostaniu przy swoim trenerze (stworek miał poważne wątpliwości co do Lacka), chłopak próbował nawiązać sygnał z Międzynarodowej Policji. Wtedy też dowiedział się, że został zwolniony.

Lack ze spokojem przyjął fakt zwolnienia z Międzynarodowej Policji, przez co wszystkie sprzęty tej organizacji przestały działać, włącznie z kajdankami, które wiązały chłopca i Whi-two. Postanowił przebadać ruiny, w których się znalazł. Przy okazji złapał Karrblasta. Gdy Whi-two zaproponowała pomoc, Lack poprosił ją o złapanie znajdującego się w pobliżu Shelmeta. Po tej trudnej dla dziewczyny chwili wymienili się nowo złapanymi pokemonami, u których została wywołana ewolucja.

Gdy mechanizm ruin odkrył żywe organizmy, miejsce zaczęło wypełniać się wodą, dlatego bohaterowie, wraz z Cobalionem, Virizonem, Terrakionem i Keldeo ruszyli w kierunku powierzchni.

Podczas jazdy torba chłopaka zaczęła świecić. Okazało się, że to przedmiot, który miał przy sobie odkąd pamięta. Kula wzbudziła sentyment w inspektorze, dlatego postanowił zwierzyć się Whi-two, że jako niemowlę został osierocony (jego rodzice padli ofiarą napaści). Wychowywał się w siedzibie Międzynarodowej Policji. Tam od małego szkolił się na policjanta, jednak miał problemy z wyrażaniem emocji, dlatego musiał uczyć się wszystkiego na pamięć. Schematy, które sobie wypracował, sprawdzały się, dopóki nie poznał Whi-two. Gdy stwierdził, że powinien zaktualizować swoje wzory, przypomniał sobie, że przecież już nie musi tego robić, ponieważ został zwolniony z Międzynarodowej Policji. Gdy Whi-two zapytała się, dlaczego rusza na pomoc Kyuremowi, skoro nie ma takiego obowiązku, chłopak przyznał się, że takie wartości przekazał mu Inspektor, który był mu przyszywanym rodzicem. Ponadto nie wie jak żyć bez rozkazów Międzynarodowej Policji. Kula nagle mocniej zareagowała i wyciągnęła Lackaa, Whi-two i Keldeo na powierzchnie wody. Chłopaka zaciągnięto aż przed nos Kyurema. Przedmiot zareagował na pokemona i rozbłysł jasnym światłem, a Lack stracił przytomność i wpadł do wody. Na ratunek ruszyła mu Whi-two.

Niedługo później chłopak został wyłowiony. Nieprzytomnego Lacka odnalazła White i Black. Gdy były inspektor obudził się, natychmiast zaatakował trenerkę. Szybko jednak nieporozumienie zostało wyjaśnione. Chłopak przyznał, że pracował w Międzynarodowej Policji, dlatego miał tak dobre rozeznanie z sytuacji samego Blacka, chociaż nie wiedział, że mistrz ligi wyszedł z Jasnego Kamienia. Chłopak zaproponował współpracę w pokonaniu Zespołu Plasma, w tym celu Lack sprowokował Blacka do użycia Musharny, by zjadła jego marzenia.
Po przebudzeniu Whi-two, cała czwórka postanowiła połączyć siły w celu pokonania Zespołu Plasma. Podczas rozmowy okazało się, że chłopak ma wiele informacji na temat Blacka i White. Dzięki Musharnie Black wpadł na trop wroga, który zmierzył w stronę Wielkiej Przepaści. Po krótkiej naradzie bohaterowie ruszyli na grzbiecie Reshirama, by zmierzyć się z Zespołem Plasma.

Kiedy bohaterowie dotarli do Wielkiej Przepaści, spotkali jednego z mnichów Gorma, który okazał się ich sprzymierzeńcem. Tam dowiedzieli się, że człowiek rozpoczął współpracę z Draydenem oraz trenował wspólnie z Aderem i N’em. Niedługo potem przybył Colress, który natychmiastowo postanowił zaatakować bohaterów za pomocą Kyurema, który zamroził całą Wielką Przepaść.

Gdy na miejsce bitwy przybył Rood, dzięki któremu maszyna Colressa przestała działać (przez co Kyurem połączył się z Reshiramem i stanął po stronie bohaterów), naukowiec postanowił się wycofać i odejść z Zespołu Plasma. Lack nie dał jednak za wygraną i ruszył w pościg za mężczyzną. Wtedy dowiedział się, że naukowiec posiada przy sobie czerwonego Genesecta, kilkukrotnie silniejszego od jego robaczego pokemona. Po stronie Lacka stanął jednak Keldemaru w formie rezolutnej.

Podczas kontynuowania pościgu chłopaka zauważył Looker (który leciał w samolocie). Mężczyzna podał swojemu przełożonemu uzdrowione pokemony, ale po chili został uderzony przez Colressa (mężczyzna bezpiecznie wylądował na ziemi, ponieważ miał ze sobą spadochron). Mimo braku przewagi (jego Genect nie posiadał dysków i był osłabiony), dostał wsparcie od swojego Keldeo, który zaatakował Colressa w brzuch.

Pokemon nie zranił naukowca, a jedynie przełamał lusterko ujawnienia, niszcząc tym samym pieczęć, łączącą poke-dżiny a zespół Plasma.

W rozdziale 548 chłopak wydedukował, że maszynę colressa ma Beeheyem naukowca. Dzięki swoim pokemonom skutecznie znokautował psychicznego stworka i zniszczył urządzenie. To jednak nie powstrzymało Colressa przed wydaniem ataku Genesectowi. Chłopak zaś użył swojego Escaveilera jako tarczy przed atakiem wrogiego Genesecta. Eksplozja znokautowała obydwa pokemony. Trener następnie uzyskał wsparcie Victiniego i Reshirama, dzięki którym Colress został zamrożony (a potem przeniesiony do więzienia).
Niedługo potem dotarł pod zamek Zespołu Plasma, który zajął się ogniem w wyniku zderzenia z latającą fregatą. White, Black, Lack-two, Whi-two, Hugh, Cheren, Bianca, Benga i Cedric Juniper połączyli siły przy pomocy „deklaracji ataku” ich pokemonów i wspólnie ugasili pożar.
Po zażegnaniu kryzysu Looker nieformalnie złożył raport chłopcu o aresztowaniu Colressa i Ghetsisa.
Po wszystkim wypuścił Genesecta i Keldeo (który jednak postanowił zostać u boku chłopca) i z pozostałą drużyną ruszył przed siebie.

W epilogu został przywrócony do Międzynarodowej Policji, ponieważ udało mu się aresztować wszystkich mnichów a w szczególności Colessa. Na czas przeorganizowania personelu w instytucji mógł prowadzić życie jako uczeń szkoły trenerów.

Podczas zakończenia roku ogłosił wszystkim kolegom z klasy, że wyprowadza się z Unovy. Przyznał się Whi-two, że zmieni tożsamość, więc możliwe że nigdy się już nie spotkają.

Jakiś czas później był widziany w drodze na lotnisko – w towarzystwie magika i… przebrany za Colressa.

Cień Lacka przebranego za Colressa pojawił się w serii S/M/US/UM. Chłopak miał za zadanie stworzyć setkę BeastBalli, umożliwiające schwytanie Ultra Bestii. Zlecenie przyjął od Lusaminy, której celem było złapanie Necrozmy.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Dewott
Typ: Wodny
Poziom: 45
Płeć: Samiec

Opis: Dewott to pierwszy Pokémon Lacka, ktrego dostał od szefa Międzynarodowej Policji. Po raz pierwszy został pokazany w towarzystwie chłopaka, gdy ten zrywał z Yancy. Później walczył z Trapinchem Hugha, którego pokonał a Lack-two zdobył prawo do Pokédexu. Pokonał Scolipede, który śledził Lookera. Zmierzył się z Genesectem, którego Lack-two złapał. Według chłopca Pokémon spędza mnóstwo czasu, by szlifować swoje muszelki, kóre podczas walki wyszczerbione zostały tylko dwa razy.

W rozdziale 548 pomógł w zniszczeniu maszyny Colressa i pokonaniu Beeheyema. Później wspólnie z innymi starterami zaatakował “deklaracją ataku”, by powstrzymać ogień w zamku Zespołu Plasma, który zostął wznieciony poprzez uderzenie latającego statku.

W rozdziale 548 pomógł w zniszczeniu maszyny Colressa i pokonaniu Beeheyema.


Imię: Keldemaru/Kelden
Gatunek:Keldeo
Typ: Wodny/Walczący
Poziom: 59
Płeć:

Opis: Lack-two spotkał Keldeo w Gaju Przysięgi po tym, gdy Foongus Whi-two zaatakował Słodkim Zapachem. Pokémon z początku agresywny w stosunku do Lacka, później postanowił zawrzeć z nim układ – iż pomoże chłopakowi a on sam spróbuje odnaleźć jego zaginionych starszych kolegów (Cobaliona, Terrakiona i Viriziona). Gdy Lack odszukał zaginione Pokémony, Keldeo zwątpił w postępowanie swojego trenera, który nie ukazywał żadnej empatii w stosunku do wszystkich i wszystkiego co robił.

W rozdziale 547 zaatakował Colressa za pomocą miecza sprawiedliwości. Jednak zamiast ranić naukowca, przełamał jego lusterko ujawnienia. Dzięki temu uwolnił Tornadusa, Thundurusa i Landorusa spod kontroli Zespołu Plasma.

W rozdziale 548 pomógł w zniszczeniu maszyny Colressa i pokonaniu Beeheyema. Zatakował szalonego naukowca mieczem sprawiedliwości, jednak człowiek przeżył cios.

Gdy wszystko się zakończyło pokemon postanowił zostać u boku byłego policjanta.


Imię: Kabutomaru/Kabutott
Gatunek: Kabutops
Typ: Wodny/Kamienny
Poziom: 55
Płeć: Samiec

Opis: Kabutott (Jap: カブトマル Kabutomaru) został użyty do walki z Colressem pod nieobecność trenera – przegrał.

W rozdziale 548 pomógł w zniszczeniu maszyny Colressa i pokonaniu Beeheyema.


Imię: Liomaru/Glisott
Gatunek: Gliscor
Typ: Ziemny/Latający
Poziom: 55
Płeć: Samiec

Opis: Glisott (Jap: ライオマル Liomaru) został użyty do walki z Colressem pod nieobecność trenera – przegrał.

W rozdziale 548 pomógł w zniszczeniu maszyny Colressa i pokonaniu Beeheyema.

 


Imię: –
Gatunek: Escavalier
Typ: Owadzi/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Od razu po złapaniu został poddany wymianie, przez co ewoluował.
W rozdziale 548 został użyty jako tarczy podczas ataku wrogiego Genesekta, poświęcając wszystkie punkty witalne.

Pokemony, które posiadał:

Imię:
Gatunek: Karrablast
Typ: Owadzi
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:Ewoluował w Escaveliera.


Imię:
Gatunek: Genesect
Typ: Owadzi/Stalowy
Poziom: 59
Płeć: –

Opis: Lack-two walczył z Genesectem w mieście Aspertia – był wtedy kontrolowany przez Colressa. Pokémon został złapany przez chłopaka i odesłany do Międzynarodowej Policji. Jednak w kanałach miasta Castrelia okazało się, że chłopak wykradł Geneseca z bazy, przez co stracił pracę jako policjant.

W ostatnich rozdziałach stoczył bitwę z czerwonym Genesektem Colressa.

Po pokonaniu szalonego naukowca został wypuszczony na wolność.

Share

Translate »