Konkurs – Zmagania Joltików

Zmagania jaoltików

Hej, hej! Wyniosłam pozytywne wrażenie po Wyścigu Rattat (można przeczytać o tym tutaj: http://pokespecial.com.pl/dzial-konkursowy/ ), więc postanowiłam zrobić kolejny konkurs o nazwie „Zmagania Joltików

Wyścig polega na napisaniu 20 opisów postaci mangi Pokemon Special/Adventures – liczba ta nie jest przypadkowa, w końcu mamy 20-lecie Pokemona. Ten Joltik, który najszybciej wejdzie na szczyt wygrywa.

Jeżeli jednak zabraknie opisów postaci do napisania, a nikt nie osiągnie żądanej liczby postaci wygra Joltik, który będzie miał najwięcej opisanych postaci.

Jaka jest nagroda:
Dla zwycięskiego Joltika czeka nagroda w postaci nowej, nieużywanej gry „Pokemon Super Mystery Dungeon” oraz kod na Mew.
CAM00740

Jak długo trwa konkurs:
Konkurs rozpoczyna się z dniem dzisiejszym (25.02.2016) koniec zależy od uczestników.

Gdzie mogę się zapisać?
Do konkursu można przystąpić po zarejestrowaniu się na Lati forum. Jedynym wymogiem jest posiadanie co najmniej dwóch postów na forum. W tym temacie podajecie:
-Swój Nick
-Rodzaj Joltika:
Normalny,
Shiny,
Kowboj,
Shiny Kowboj,
Ninja,
Shiny Ninja,
Samiczka,
Shiny Samiczka,
Nieśmiałek,
Shiny Nieśmiałek
-Dwie postaci do zaklepania (lista znajduje się tu i tu) – po napisaniu zajętych opisów można zaklepać kolejne w tym samym temacie, by informacja mogła być dla wszystkich widoczna (w razie, gdyby admin nie zdążył z zaktualizowaniem postępów)

Postępy wyścigu możecie śledzić w tym dziale: http://pokespecial.com.pl/dzial-konkursowy/

Gdzie wysyłać napisane opisy?
W pliku: .txt, .doc, .odt, .rtf na pocztę ppspecial@wp.pl

Jakich zasad trzeba przestrzegać?
– Przy postaciach obowiązkowy jest czas przeszły
Pierwszy konkurs pokazał mi, że pośpiech nie najlepiej wpływa na jakość napisanych tekstów, więc tym razem mogą być zdyskwalifikowane. By tego uniknąć należy się trzymać tych zasad:
– Dla nas liczy się sam tekst, wszelkie grafiki włożone w dokument są ignorowane, więc nie szukajcie ich – to tylko strata waszego czasu.
-Błędy i interpunkcja – przed wysłaniem do nas pliku tekstowego polecamy wkleić tekst w celu przeszukania błędów https://www.languagetool.org/pl/ (jeżeli będzie się wyświetlało dużo czerwonego<względem literówek> i żółtego tekst nie będzie przyjmowany
– Minimalna ilość słów na postać to: 310 (jak będzie 300 to i też będą przyjęte) – wyjątkiem jest kilka postaci, przy których niemożliwe jest przekroczenie tego limitu
– Trzymajcie się polskiej pisowni „Team” „City” „Town” nie są nazwami własnymi, (np. „Miasteczko Pallet Town” brzmi nieestetycznie), proszę się trzymać tej zasady.
– Podstawowe dane typu wiek, płeć czy imię nie jest wymagane przy samych bohaterach, przy pokemonach już tak.


Regulamin Zmagania Joltików

Wszystkim chętnym uczestnikom życzę POWODZENIA!

 

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+