Klara

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Klara (jap. クララ Kurara)
Rodzinne miasto: –
Płeć: Kobieta
Tytuł: Lider
Specjalizacja w typie: Trujący
Odznaka: ???

Opis: Klara zadebiutowała w rozdziale SwSh31. To uczennica w Master Dojo, pod kierownictwem pana Mustard. Podczas treningu na Kojących Mokradłach dziewczyna natknęła się na nieprzytomnego Sworda, który cierpiał na skutek kontaktu z trucizną Eternatusa. Przyniosła chłopca za pomocą swojego Galarskiego Slowpoka. Tam skontaktowała się ze specjalistką od trucizn – Moon,która podała receptę na antidotum i przy pomocy Hyde’a stworzyła lekarstwo dla Sworda.
Niedługo po tym, na polecenie Mustarda, przyszła powitać nowych uczniów. Jednak po drodze napotkała na Shield i Marvina, których pomyliła z nowymi kadetami. Stoczyła walkę, którą przegrała.

Gdy pomyłka została wyjaśniona Shield i Marvin zostali zaprowadzeni do dojo. Tam odnaleźli Sworda. Gdy Oleana przekazała informację na temat składniku do antidotum na truciznę Eternatusa, Klara zasugerowała by bohaterowie wybrali się do lasu skupienia, w którym miał znajdować się sok z mglistego poranka.

W SwSh35 po zdobyciu leczniczego soku i dostarczeniu go do Oleany, Avery i Klara postanowili kontynuować swój trening, by ukończyć pierwszą próbę Dojo, co im się ostatecznie udało.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Galarski Slowpoke
Typ: Psychiczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Galarski Slowpoke zadebiutował w rozdziale SwSh31. Pomógł przy transporcie nieprzytomnego Sworda. Stoczył walkę z Giga Shield, jednak przegrał.

Imię:
Gatunek: Vanipede
Typ: Owadzi/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Vanipede, to drugi znany pokemon Klary. Stoczył walkę z Rabootem Shield i przegrał.

[/su_tabs]
Share

Translate »