Karnawałowa wrzutka

A kto powiedział, że większe wrzutki to tylko w święta :)

Dzisiaj mamy trochę do zaoferowania. Zacznijmy jednak niekonwencjonalnie, bo od tematu niezwiązanego z mangą. Dział Azyl rozwija się dynamicznie i dochodzą do niego coraz to nowsze tłumaczenia. Tym razem zachęcamy was do ściągnięcia napisów do odcinków specjalnych Pokemon Generations:

Jak obiecaliśmy dodajemy resztę rozdziałów Pokemon Diament i Perła i kończymy serię:

Następny jest powrót do Dobrych Partnerów Yakui oraz Artura:

Kontynuujemy również fanowski komiks TamarinFrog. Zapraszamy oczywiście na jej profil: deviantart.com/tamarinfrog

Ostatnia rzecz, jaka nam pozostała to oficjalne ogłoszenie projektu POKESPE REMAKE. Stopniowo co kilka dni będziemy uploadować rozdziały do mangi Pokemon Special RGB/Yellow/GSC/RS/FRLG/Emerald/DP/Platinum/BW

W projekt jestem zaangażowana ja oraz Artur. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziale w projekcie to zgłoś się!

Skany tworzone są od nowa – skanowane i czyszczone. Tekst przepisany na nowo po korekcji. Co ważniejsze dążymy do tego, by wszystkie strony dało się przeczytać od prawej do lewej. By uniknąć jednak niepotrzebnego zamieszania starsze skany będą wisiały do czasu zamknięcia remake jednej serii.

Możecie cieszyć oczy lepszą jakością, klikając w poniższy link:

Uf! Sporo tego było, ale mamy nadzieję, że było warto! Niebawem na stronie pojawi się kolejny rozdział Pokemon Special, Festival of Champions oraz Pokemon Horizon, więc prosimy o nieco cierpliwości :)

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+