Karen

Wstępne informacjeOpisPokemony

2Imię: Karen (カリン Karin)
Płeć: Kobieta
Klasa trenera: Członek Elitarnej Czwórki
Specjalizacja w typie: Ciemność

1Karen wraz z Willem, Blue, Silverem, Carlem i Shum była dzieckiem, które zostało porwane przez Zamaskowanego Mężczyznę. Była mianowana jako pod przywódca Zespołu Rocket w Johto. Karen przyłączyła się do Zamaskowanego Mężczyzny w wieku 11 lat, była nim zafascynowana i chciała pójść w jego ślady.
Karen po raz pierwszy pojawiła się w rozdziale ”Ostatnia Bitwa” gdzie torturowała Blue za pomocą Ho-oha, któr2ego miała pod swoją kontrolą. Kobieta znała słabość Blue jaką była fobia na ptaki. Straszenie legendarnym ptakiem oraz uwięzienie Silvera odniosły odwrotny skutek i Blue wyzbyła się fobii.
Dziewczyna walczyła z Blue, jednak postanowiła się wycofać, gdy Lugia i Ho-oh uwolniły się spod kontroli Zamaskowanego Mężczyzny.
Uciekając zabrała ze sobą Willa. Na swojej drodze spotkała Koge i Bruno, którzy zaproponowali im stworzenie nowej, Elitarnej Czwórki.
Karen pojawiła się w HG/SS, podczas zawodów Pokeathlonu już jako oficjalny członek Elitarnej Czwórki w Johto. Wraz z pozostałymi członkami grupy poszukiwała zaginionego Lance’a, oraz była świadkiem walki Dragonite’a i Togepiego Golda.
Pokemony, które posiada:
3
Imię: –
Gatunek: Umbreon
Typ: Ciemność
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Ostateczna bitwa VII”. Jest pierwszym pokemonem Karen. Podczas ostatecznej walki zmierzył się ze Snubbullem Blue.

4
Imię:
Gatunek: Houndoom
Typ: Ciemność
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:Pojawił się w serii HG/SS tuż przed rozpoczęciem Pokeathlonu.

5
Imię: –
Gatunek: Murkrow (dwa)
Typ: Ciemność/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutowały w rozdziale ”Ostateczna bitwa XIV”. Posłużyły jako transport powietrzny.

Pokemony, które posiadała:
6
Imię:
Gatunek: Eevee
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ‘Ucieczka’. Ewoluował w Umbreona.

Share

Translate »