Kapitan Phyco

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Phyco (jap.シオニラ Shionira)
Płeć: Mężczyzna
Rodzinne miasto:Ultra Megapolis
Klasa trenerska
: Kapitan drużyny Ultra Zwiadowców

 

Opis: Kapitan Phyco przybył na Alolę, by spotkać się z Lusamine. Jego plany zostały pokrzyżowane, gdy Sun i Moon odebrali jego podwładnym Lunalę. Musiał więc skorzystać z alternatywnego transportu – poprosił dzikiego Naganadela o podwózkę.
Lusamine podarowała BeastBalle mężczyźnie, ale przedtem zaprezentowała jak łapać UltraBestie. Ku zaskoczeniu kapitana, prezes zdołała osłabić i złapać Naganadel. Później obydwoje ruszyli do gniazda tego pokemona, by złapać kilka osobników. Z taką armią Ultra Bestii udali się do Megalopolis, by móc uratować Olśniewającego.

Kapitan dołączył do bohaterów i uświadomił wszystkich o powadze sytuacji. Istniało zagrożenie, że Necrozma mógłby dostać się do Aloli, by ukraść z niej światło. W tym celu mężczyzna zabrał Suna i Moon na szczyt wieży Megalo.
Podczas rozmowy z Moon, kapitan Phyco przyznał, że Soliera od początku nie ufała Fundacji Aether, wskazując na brak jednogłośnej zgody na podjęcie działania przez Drużynę Zwiadowców.

W rozdziale SM35, po przemianie Necrozmy w Ultra Necrozmy Kapitan Phyco stwierdził, że przemianę mógł wywołać jeden z przedmiotów, trzymanych przez Dulse. Zauważył, że obrana forma Olśniewającego nie przypomina tej oryginalnej, tym samym stwierdził, że jest to jego Ultra forma. Mężczyzna także przyznał, że jedynym sposobem na powstrzymanie pokemona, jego jego złapanie w specjalny pokeball. Po tych słowach wszyscy bohaterowie zostali zmobilizowani do znalezienia takiego przedmiotu.

Po pokonaniu i złapaniu Ultra Necrozmy przez kilka miesięcy, wraz zresztą Ultra Zwiadowców postanowili szukać sposobu na uzdrowienie Olśniewającego.

Pokemony,które posiada:

Imię:
Gatunek: Naganadel
Typ: Smoczy/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Phyco dostał go od Fundacji Aether. Głownie używał go do transportu.

Share

Translate »