Kahili

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Kahili (jap.プルメリ カヒリ Kahili)
Płeć: Kobieta
Klasa trenerska: Członek Elitarnej Czwórki
Specjalizuje się w typie: Latającym

Kahili zadebiutowała w serii Sun/Moon. Po raz pierwszy pojawiła się, odwiedzając Halę. Została wezwana przez Kahunę, który potrzebował jej do asystowania przy uspakajaniu strażników wysp, które zostały z jakiegoś powodu rozwścieczone.

Kobieta przyznała, że po powrocie do Aloli, na łące Melemele została zaatakowana przez tajemnicze istoty, które połamały jej kije golfowe (którymi się broniła). Stwierdziła, że prawdopodobnie to one mogą być powodem wściekłości Tapu.

Kolejno Kahili pojawiła się w Ruinach Życia, gdzie zauważyła bohaterów, którzy rozpoczęli walkę z Gladionem (trzymającym przy sobie uśpioną Tapu Lele). Lecąc na swoim Skarmory i używając kija golfowego, Kahili posłała dwa swoje pokemony w stronę Suna – Toucanona, który miał powstrzymać walkę, oraz Oricorio, który dał Sunowi Z-Pierścień, który został stworzony przez Halę. Kobieta stwierdziła, że gdyby Gladion był pewny swojej wygranej, nie niszczyłby Z-pierścienia, należącego do Kiawe.

Miała okazje uczestniczyć w rozmowie na temat Nebby’ego, który, według Burnet, miał tworzyć wyrwy w niebie. Kahili postanowiła wrócić na wyspę Melemele, by poinformować o wszystkich Halę.

Pokemony, które posiada:

Imię: ???
Gatunek:
Typ:
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis:
Share
Translate »