Janine

Wstępne informacjeOpisPokemony

JanineImię: Janine (jap. アンズ Anzu)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Miasto Fuschia
Zawód: Ninja
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Duszy (Souls Badge)
Ekspert w typie: Trującym|
Więzy rodzinne: Koga (ojciec)

janine - Kopia Janine jest córką Kogi oraz nową liderką miasta Fushia. Poza zajmowaniem się sali dorabia wykorzystując swoje umiejętności ninja, jak w przypadku rozdziału „Kontra Crobat” (w którym miała swój debiut) testowała nowe zabezpieczenia muzeum w Gldenrood. Podczas wykonywania takich prac kobieta czuła się niespełniona i nie wiedziała co zrobić ze swoim życiem po tym, jak jej mistrz- Koga – zniknął i zerwał z nią kontakt. Od tamtej pory Janine pragnęła odnaleźć swojego ojca, by móc się dowiedzieć od niego jaką drogą podążać.
Kobieta odnalazła swoją misję po spotkaniu ze Suicunem, który w jej interpretacji, również poszukiwał swojego mistrza. Podczas batalii kobieta użyła Crobata, który atakował „podwójnym zespołem”, jej przeciwnik jednak nie dał się zwieść obserwując światło księżyca, które zdradziło pozycję poke-nietoperza. Po przegranym starciu kobieta i pokemon rozstali się w przyjaznej atmosferze.janine

Janine po raz drugi pojawiła się podczas zawodów Ligi Pokemon, gdzie jej przeciwnikiem został Falkner. W walce kobieta zdobyła dużą przewagę, gdy jej Ariados był bliski znokautowania uwięzionego w pajęczą nić Skarmory. Jednak liderka wycofała się z walki, kiedy dowiedziała się, że jej przeciwnik pragnie iść śladami ojca, który go opuścił. Słowa chłopaka zachwiały emocjami dziewczyny, po czym zobaczyła siedzącego w trybunie Kogę (a raczej osobę, która wyglądała jak jej ojciec). Z momentem opuszczenia pola walki zwycięstwo przysłużyło się Falknerowi, a dziewczyna nie zdołała odnaleźć poszukiwanej osoby (oraz nie wiadomo czy kiedykolwiek do spotkania doszło).
Janine uczestniczyła w walce przeciwko członkom Zespołu Rocket, w magnetycznym pociągu.
Dalsze losy kobiety nie są znane.

Pokemony, które posiada:
Share
Translate »