Janine

Wstępne informacjeOpisPokemony

JanineImię: Janine (jap. アンズ Anzu)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Miasto Fuschia
Zawód: Ninja
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Duszy (Souls Badge)
Ekspert w typie: Trującym|
Więzy rodzinne: Koga (ojciec)

janine - Kopia Janine jest córką Kogi oraz nową liderką miasta Fushia. Poza zajmowaniem się sali dorabia wykorzystując swoje umiejętności ninja, jak w przypadku rozdziału “Kontra Crobat” (w którym miała swój debiut) testowała nowe zabezpieczenia muzeum w Gldenrood. Podczas wykonywania takich prac kobieta czuła się niespełniona i nie wiedziała co zrobić ze swoim życiem po tym, jak jej mistrz- Koga – zniknął i zerwał z nią kontakt. Od tamtej pory Janine pragnęła odnaleźć swojego ojca, by móc się dowiedzieć od niego jaką drogą podążać.
Kobieta odnalazła swoją misję po spotkaniu ze Suicunem, który w jej interpretacji, również poszukiwał swojego mistrza. Podczas batalii kobieta użyła Crobata, który atakował “podwójnym zespołem”, jej przeciwnik jednak nie dał się zwieść obserwując światło księżyca, które zdradziło pozycję poke-nietoperza. Po przegranym starciu kobieta i pokemon rozstali się w przyjaznej atmosferze.janine

Janine po raz drugi pojawiła się podczas zawodów Ligi Pokemon, gdzie jej przeciwnikiem został Falkner. W walce kobieta zdobyła dużą przewagę, gdy jej Ariados był bliski znokautowania uwięzionego w pajęczą nić Skarmory. Jednak liderka wycofała się z walki, kiedy dowiedziała się, że jej przeciwnik pragnie iść śladami ojca, który go opuścił. Słowa chłopaka zachwiały emocjami dziewczyny, po czym zobaczyła siedzącego w trybunie Kogę (a raczej osobę, która wyglądała jak jej ojciec). Z momentem opuszczenia pola walki zwycięstwo przysłużyło się Falknerowi, a dziewczyna nie zdołała odnaleźć poszukiwanej osoby (oraz nie wiadomo czy kiedykolwiek do spotkania doszło).
Janine uczestniczyła w walce przeciwko członkom Zespołu Rocket, w magnetycznym pociągu.
Dalsze losy kobiety nie są znane.

Pokemony, które posiada:

Weezing

Imię:
Gatunek: Weezing
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis: Weezing towarzyszył Janine podczas włamania do Muzeum Goldenrod.

Grimer

Imię:
Gatunek: Grimer
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis: Grimer został użyty do walki przeciwko Falknerowi podczas Ligi Pokemon. Jednak przegrał rundę.

Forretress

Imię:
Gatunek: Forretress
Typ: Owadzi/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Forretress to jedyny nietrujący pokemon Janine. Użyła pokemona do ucieczki przed ochroną podczas treningu w Muzeum Goldenrod.

Crobat

Imię:
Gatunek: Crobat
Typ: Latający/Ttrujący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Crobat został użyty do walki przeciwko Suicunowi. Mimo swojej prędkości i użycia „podwójnego zepołu” przegrał z przez światło księżyca, które przeciwnik wykorzystał na swoją korzyść.

Ariados

Imię:
Gatunek: Ariados
Typ: Owadzi/Trujący
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Ariados jest asem Janine. Po raz pierwszy pojawił się podczas treningu w muzeum Goldenrood. Potem walczył przeciwko Noctowlowi Falknera podczas Ligi Pokemon. Jedynym znanym atakiem pokemona jest „pajęcza sieć”.

Share

Translate »