Jakie plany na jesień

Heja! Pora uporządkować niektóre sprawy związane ze stroną i w tym celu chcę przedstawić plan działania na stronie.

  • Po pierwsze: dzięki waszym wsparciu finansowym mogliśmy opłacić domenę strony na rok 2022 a w przyszłym miesiącu pójdzie także opłata za serwer. Naprawdę dziękuję za wsparcie szczególnie, że wszystko co robimy jest w duchu “od fanów dla fanów” i nie pobieramy z tego tytułu opłat oraz nie męczymy was uciążliwymi reklamami.
  • Kolejną kwestią jest uzupełnianie danych na stronie. Nasz redaktor Konus powrócił do spisywania streszczeń najnowszych rozdziałów Pokemon Special SwSh. Dzisiaj zostały wstawione rozdziały 12, 13 i 14. Zapraszam do lektury:
  • Co do aktualizacji postaci, jesteśmy tu bardziej na bieżąco. Brak jedynie danych z dwóch ostatnich rozdziałów, które zostaną przetłumaczone i wstawione na stronie jeszcze w tym tygodniu.
  • Tom 60 (z oficjalnej numeracji) zostanie wydany z dniem 28 października. Wtedy dowiemy się jaka jest dalsza numeracja obejmująca serię Pokemon Special XY – ta znajdująca się na naszej stronie jest wersją roboczą. Gdy wszystko będzie wiadome, w miarę możliwości postaram się wszystko zaktualizować.
  • Doszło do mnie kilka próśb o stworzenie wersji PDF dla całej mangi Pokemon Special/Adventures. Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i w miarę możliwości będę dodawała mangę w takim formacie w dziale download.
  • Jeżeli chodzi o tłumaczone serie to kontynuujemy tłumaczenia Pokemon ReBurst i Jak Zostałem Kartą Pokemon. Obydwa tytuły dalej tłumaczone są z języka japońskiego.
  • Artur postanowił przedłużyć projekt Remake, który został zakończony w maju na serii Platinum. Odnowiona zostanie seria Pokemon Special Black/White

Obecnie to tyle z naszych planów, mam nadzieję, że zaspokoiłam waszą ciekawość :)

 

Share
Zagorzała fanka oraz kolekcjonerka pokemonów. W głównej mierze interesuję się rysowaniem, jednak lubię też szyć, śpiewać, grać, oglądać anime oraz grzebać przy projekcie 500+