Ingo i Emmet

Wstępne informacjeOpisPokemony

ingo i emmetImię: Ingo i Emmet (jap. サブウェイマスタークダリ Subway Master Kudari)
Płeć: Mężczyźni
Klasa trenerska: Ostateczny boss Metra Walk

ingo i emmetMężczyźni pojawili się w serii Black/White, gdzie zostali przedstawieni przez burmistrza Nimbasy. Ingo i Emmet postanowili, że zabiorą jednego trenera na jazdę próbną w Metrze Walk.
Mimo że Black wykazywał chęci na pierwszą przejażdżkę, to jednak White przyjęła wyzwanie i pojechała metrem wraz z mężczyznami.

Podczas jazdy White trenowała pod czujnym okiem braci. Dziewczyna z początku nie wiedziała co myśleć o swoich towarzyszach, ponieważ zachowywali się w sposób automatyczny. Emmet, z powodu swojego zapału do walk, nie mógł się doczekać dwudziestej wygranej trenerki. Z tego powodu jego brat musiał studzić jego zapał.

W mieście Anville Emmet sędziował walkę między Ingo a White. Starcie zakończyło się remisem, co wywołało zawód u przeciwnika dziewczyny.
Gdy dziewczyna spotkała się z Bianką, Emmet wtrącił się w ich rozmowę. Tu ponownie wkroczył do akcji Ingo, który zabrał ciekawskiego mężczyznę od zdezorientowanych dziewczyn.

Pokemony, które posiada Emmet:

Imię:
Gatunek: Durant
Typ: Owadzi/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Durant to jedyny znany Pokémon Emmeta. Został użyty do testowania White w Pociągu Walk.

Pokemony, które posiada Ingo:

Imię:
Gatunek: Klinklang
Typ: Stalowy
Poziom: ???
Płeć:

Opis: Klinklang to jedyny znany Pokémon Ingo. Był używany do testowania White w Pociągu Walk. Zmierzył się z Servine. Jego zębatki zostały zablokowane przez ostry liść przeciwnika. Walka zakończyła się jednak remisem.

Share

Translate »