Hop

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię:  Hop(jap. ホップ Hop)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Rywal
Rodzina: Leon (brat)

Opis:Hop zadebiutował w rozdziale SwSh06, gdy w towarzystwie Bede i Marnie spotkali Sworda i Shield. Wspólnie musieli pokonać przeszkodę w postaci wielkiego głazu, który zablokował przejście do miasta Turrfield – miejsca, w którym mieli stoczyć walkę z liderem. Wspólnymi siłami przeszkoda została usunięta a trener, wraz z pozostałymi ruszyli na stadion.
W SwSh07 siedział na trybunach podczas walki Sworda i Mila – pierwszego lidera. Kibicował chłopakowi, ponieważ wiedział, że zarekomendował go jego brat. Później sam też wygrał walkę z liderem.

W SwSh10 Shield wykorzystała okazję i w wywiadzie opowiedziała o swoich zaginionych pokemonach. Informacja dotarła do Hopa, który zauważył Arrokudę, którego zawołał po imieniu (Kilo) a ten zareagował. Mając podejrzenia, że jest to pokemon należący do Shield odnalazł dziewczynę i zaprowadził ją na miejsce. Obydwoje znaleźli pokemona w chwili połknięcia go przez Cramoranta. Łącząc siły Kilo został uwolniony z brzucha ptaka, którego potem złapał Hop. W trakcie rozmowy przed pożegnaniem Shield przyznała, że wie, iż Hop jest bratem Leona.

Później Hop stoczył walkę z Opal – wygrał a także (w przeciwieństwie do Sworda) uzyskał uznanie liderki.

Pokemony, które posiada:

Imię: –
Gatunek: Corvisquire
Typ: Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Corvisquire zadebiutował w rozdziale SwSh06. Został użyty z innymi pokemonami do zniszczenia głazu, zawadzającego wejście do tunelu.

Imię: –
Gatunek: Cramorant
Typ: Latający/Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Cramorant zadebiutował w SwSh11, gdy połknął Arrokudę Shield. Został złapany przez Hopa, od razu po wydobyciu ryby z jego brzucha.
Potem został wystawiony do walki przeciwko Kabu.

Imię: –
Gatunek: Pinchurin
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pincurchin został wystawiony do walki przeciwko dzikiemu Cramorantowi, w celu wydobycia z brzucha ptaka Arrokudy.

Imię:
Gatunek: Snorlax
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Snorlax został wystawiony do walki przeciwko Cramorantowi. Miał posłużyć jako poduszka powietrzna dla połkniętych a potem wystrzelonych przez Cramoranta pokemonów (Arrokudy i Pikachu).

Imię:
Gatunek: Wooloo
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:Wooloo został pokazany w SwSh11 przez Hopa. Nie został jednak wypuszczony z pokeballa.

Share

Translate »