Hop

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię:  Hop(jap. ホップ Hop)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenerska: Rywal
Rodzina: Leon (brat)

Opis:Hop zadebiutował w rozdziale SwSh06, gdy w towarzystwie Bede i Marnie spotkali Sworda i Shield. Wspólnie musieli pokonać przeszkodę w postaci wielkiego głazu, który zablokował przejście do miasta Turrfield – miejsca, w którym mieli stoczyć walkę z liderem. Wspólnymi siłami przeszkoda została usunięta a trener, wraz z pozostałymi ruszyli na stadion.
W SwSh07 siedział na trybunach podczas walki Sworda i Mila – pierwszego lidera. Kibicował chłopakowi, ponieważ wiedział, że zarekomendował go jego brat. Później sam też wygrał walkę z liderem.

W SwSh10 Shield wykorzystała okazję i w wywiadzie opowiedziała o swoich zaginionych pokemonach. Informacja dotarła do Hopa, który zauważył Arrokudę, którego zawołał po imieniu (Kilo) a ten zareagował. Mając podejrzenia, że jest to pokemon należący do Shield odnalazł dziewczynę i zaprowadził ją na miejsce. Obydwoje znaleźli pokemona w chwili połknięcia go przez Cramoranta. Łącząc siły Kilo został uwolniony z brzucha ptaka, którego potem złapał Hop. W trakcie rozmowy przed pożegnaniem Shield przyznała, że wie, iż Hop jest bratem Leona.
Później Hop stoczył walkę z Opal – wygrał a także (w przeciwieństwie do Sworda) uzyskał uznanie liderki.

Po wygraniu z liderką Melony, na prośbę Marnie przyłączył się do niej w drodze do miasta Spikemouth. Po drodze stoczyli rozmowę na temat ciężaru bycia młodszym rodzeństwem sławnych osób. Hop przyznał wtedy, że nie chciał rekomendacji Leona, by nie być dla niego obciążeniem.

Pokemony, które posiada:

Imię: –
Gatunek: Corvisquire
Typ: Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Corvisquire zadebiutował w rozdziale SwSh06. Został użyty z innymi pokemonami do zniszczenia głazu, zawadzającego wejście do tunelu.

Imię: –
Gatunek: Cramorant
Typ: Latający/Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Cramorant zadebiutował w SwSh11, gdy połknął Arrokudę Shield. Został złapany przez Hopa, od razu po wydobyciu ryby z jego brzucha.
Potem został wystawiony do walki przeciwko Kabu.

Imię: –
Gatunek: Pinchurin
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pincurchin został wystawiony do walki przeciwko dzikiemu Cramorantowi, w celu wydobycia z brzucha ptaka Arrokudy.

Imię:
Gatunek: Snorlax
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Snorlax został wystawiony do walki przeciwko Cramorantowi. Miał posłużyć jako poduszka powietrzna dla połkniętych a potem wystrzelonych przez Cramoranta pokemonów (Arrokudy i Pikachu).

Imię:
Gatunek: Dubwool
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Jako Wooloo został pokazany w SwSh przez Hopa. Nie został jednak wypuszczony z pokeballa.Ewoluował w Dubwolla do rozdzału SwSh21. Pokemon towarzyszył Hopowi i Marnie w podróży do miasta Spikemouth.

Pokemony, które posiadał:

Imię:
Gatunek: Wooloo
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:Wooloo ewoluował w Dubwoola.

Share

Translate »