Hau

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Hau (jap. ハウ Hau)
Więzy rodzinne: Hala (dziadek)
Rodzinne miasto: Iki
Klasa trenerska: Trener

Hau zadebiutował w serii Sun/Moon. Był zawodnikiem Walki Pełnej Mocy, organizowanej podczas festynu w mieście Iki. Miał nadzieje, że nagrodą za wygraną będzie skrzynka malasad. Chłopak musiał zmierzyć się z Gladionem. Irytował rywala swoim swobodnym podejściem do życia oraz, że walki sprawiały my przyjemność. Został pokonany, a będąc na widowni do końca turnieju zdążył zaprzyjaźnić się z Moon i Sunem. Wraz z pokemonami farmaceutki bacznie obserwował kuriera, by nie nadwyrężał swojej złamanej ręki oraz przyznał rację, że miłość Moon do trujących pokemonów jest przerażająca.

Później pojawił się w Szkole Trenerów Wyspy Melemele, ponieważ chciał się spotkać z Ilimą. Po podsłuchaniu rozmowy telefonicznej, Hau poprosił Ilimę, by zabrał go ze sobą na rozmowę między kapitanami a zespołem Skull. Chłopak przyznał się, że o całą sprawę martwi się jego dziadek – Hala. Powodem był założyciel bandy, który niegdyś trenował pod skrzydłami kahuny. Hala miał poczucie winy, że nie potrafił nauczyć chłopaka niczego, oprócz dążenia do bycia najlepszym. Hau jednak twierdził, że więź z pokemonami nie polega tylko na walkach i byciu najlepszym, dlatego chciał porozmawiać o tym z członkami Zespołu Skull w imię jego dziadka. Po tych słowach Ilima zaakceptował prośbę, dlatego Hau postanowił kupić opakowanie malasad, ponieważ twierdził, że jedzenie może złagodzić napięcie podczas rozmowy.

Na wyspie Ulaula Hau poznał pozostałych kapitanów, w szczególności znalazł wspólny język z Acerolą. Gdy jednak wszyscy weszli na terytorium przeciwnika, zostali napadnięci przez członków Zespołu Skull i ultra bestie.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Pichu
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Hau wystawił Pichu podczas zawodów Walki Pełnej Mocy w mieście Iki. Walczył z Porygonem Gladiona – przegrał. Później został zamieniony na Komalę.


Imię:
Gatunek: Komala
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Komala został wystawiony podczas zawodów Walki Pełnej Mocy w mieście Iki. Zmierzył się z Type:Nullem Gladiona – przegrał.


Imię:
Gatunek: Popplio
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Popplio pokazał w szkole trenerów wyspy Melemele u boku swojego trenera, gdy ten czekał na rozmowę z Llimą.

Share
Translate »