Guzma

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię: Guzma (jap.グズマ Guzma)
Płeć: Mężczyzna
Rodzinne miasto: Trasa nr 2 (Alola)
Klasa trenerska: Szef Zespołu Skull
Specjalizuje się w typie: Ribaczym

Guzma zadebiutował w serii Sun/Moon. Jego podwładni zdali mu relacje na temat „buntu” Suna, który stoczył z nimi walkę w obronie Moon. Mężczyzna nakazał odnaleźć kuriera, by mógł osobiście dać mu nauczkę.

Później pojawił się podczas zawodów Walki Pełnej Mocy. Tam zastąpił swojego podwładnego, który miał być uczestnikiem w turnieju. Zmierzył się z Sunem, a walka zakończyła się jego porażką. Podczas walki jego Golisopod złamał Sunowi rękę. Mężczyzna trudno zniósł porażkę – zachowywał się nieracjonalnie, uderzając głową w podest, rozbijając swoje okulary i raniąc się w czoło.
Gdy Olivia próbowała zatrzymać mężczyznę, który powinien poczekać na wyniki, kobieta została skwitowana przez niego twierdząc, że tylko jedna osoba może wydawać mu rozkazy.

Następnym razem Guzma pojawił się w Ruinach Konfliktu, w których spotkał się z Gladionem. Mężczyzna chwalił umiejętności waleczne chłopaka i zaproponował mu pracę dla jego bandy. Ku jego zdziwieniu chłopak natychmiastowo się zgodził. Gdy jednak został zapytany o „jedyną osobę, która może mu rozkazywać” stwierdził, że nic takiego nie powiedział. Po rozmowie mężczyzna zaprowadził Gladiona do kryjówki Zespołu Skull.

Gdy na teren miasta Po, w którym znajdowała się główna baza Zespołu Skull, wkroczyli Kapitanowie Prób, Guzma przywitał ich stadem Ultra Bestii.

Pokemony, które posiada:

Imię: ???
Gatunek:
Typ:
Poziom: ???
Płeć: ???
Opis:
Share
Translate »