Grimsley

Wstępne informacjeOpisPokemony

grimsleyImię: Grimsley (Jap. ギーマ Giima)
Płeć: Mężczyzna
Klasa trenera: Członek Elitarnej Czwórki
Dodatkowe informacje: lubi uprawiać hazard

grimsley2Grmisley pojawił się s serii Black/White, na trasie numer 4. Mężczyzna zabawiał robotników pracujących przy budowie drogi hazardowymi grami.
Mężczyzna szybko poznał Blacka i od razu zaproponował mu grę “z której strony linii pojawi się Driblur”.
Grimsley wygrał grę oraz złapał mężczyznę przebranego za robotnika,którym okazał się być członek Zespołu Plasma.
Mężczyzna zaproponował, że powie chłopcu ważne informację jak wygra z nim walkę. Postawił jednak warunek gdy Black przegra musiałby oddać coś cennego. Ostatecznie nie doszło do walki, ponieważ Black zemdlał z powodu napływu myśli (rozważał zalety i wady walki z członkiem Elitarnej Czwórki).
Grimsley, dzięki Gloruckowi Shauntal mógł dotrzeć na zawody Ligi Pokemon.
Podczas spotkania wszystkich członków Elitarnej Czwórki rozważano jakie kroki poczynić w stosunku do Zespołu Plasma. Grimsley przyznał, że nie zaatakuje jako pierwszy ponieważ to nie byłoby w jego stylu. Potem cała czwórka obserwowała zmagania zawodników Ligi Pokemon. Wydarzenie zostało przerwane przez atak Zespołu Plasma. Wraz z Shauntal, Grimsley ruszył w stronę N’a, by się z nim zmierzyć. Starcie z królem Plasmy nie było dane człowiekowi, ponieważ został zatrzymany przez Hoodmana. Przeciwnik użył do walki Thundurusa, Landorusa i Tornadusa, ponieważ chciał sprawdzić ich potencjał i znaleźć sposób na wybudzenie formy bestii. Po zdobyciu odpowiednich informacji Hoodman wycofał się z walki, a Elitarna Czwóeka już nie zdołała dogonić swojego przeciwnika.
Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Bisharp
Typ: Ciemność/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Bisharp to jedyny znany Pokémon Grimsleya. Pojawił się wraz ze swoim trenerem na trasie nr 4. Pomagał w grze karcianej z miejscowymi pracownikami. Później, gdy na miejscu odkryto jednego z członków Zespołu Plasma, walczył z Maractusem, którego pokonał. Podczas nalotu Zespołu Plasma na Ligę Pokémon Bisharp został użyty do walki przeciwko HoodManowi, który użył do walki Klinklanga, jednak Bisharp nie zdążył go pokonać, ponieważ uciekł.

Share

Translate »