Grant

Wstępne informacjeOpisPokemony

grant
Imię
: Grant (jap. ザクロ Zakuro)
Płeć: Mężczyzna
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Miasto Cyllage
Odznaka w posiadaniu: Wspinaczki (Climb Badge)
Ekspert w typie: Kamiennym
Miejsce zamieszkania: Miasto Cyllage

grantGrant po raz pierwszy pojawił się w mieście Cyllage w towarzystwie Clemonta. Pomagał przyjacielowi w zdobyciu elektrycznych pokemonów, które potrzebne były do dostarczenia elektryczności do Wieży Pryzmatu. Mężczyzna był świadkiem pojmania Grace przez członków Zespołu Flare. Nie interweniował jednak i zastanawiał się co mogło się wydarzyć.

Następnie pojawił się na ścieżce rowerowej, która została niszczona przez awarię helikoptera, którym lecieli bohaterowie. Z tego powodu odnalazł pilota (którym był Cassius) i zażądał odszkodowania za wyrządzone szkody. W końcu obydwoje dogadali się co do opłacenia za odbudowę ścieżki.

Później pojawił się w szpitalu miasta Laverre. Towarzyszyły mu Valerie i Olympia. Wszyscy przyszli odwiedzić nieprzytomną Korrinę, która wcześniej walczyła z członkiem Zespołu Flare.

Zjawił się na zebraniu liderów Kalos, by omówić kwestię Zespołu Flare. Podczas oczekiwania na Wulfrica i Ramosa Grant jako jedyny zauważył, że nikt nie mógł skontaktować się z Clemontem, co go zmartwiło.

Razem z pozostałymi ruszył do miasta Geosenge, w którym znajdowała się kryjówka Zespołu Flare. Pomagał w powstrzymaniu rozkwitu ostatecznej broni. Mimo włożenia w to wszystkich sił, broń została uruchomiona, a szkody poniosły najbliższe okolice. Dzięki barierze pokemonów Olimpii i Valerie, Grant i pozostali nie doznali obrażeń.

Później Grant uczestniczył w odbudowie zniszczonych przez ostateczną broń budynków.

Gdy Zespół Flare próbował reaktywować plan uruchomienia ostatecznej broni poprzez wydobycie energii życiowej z dzikich pokemonów, wraz z Violą, Clemontem, Alexią, Bonnie i Yvette uczestniczył w oswobodzeniu stworków. Gdy Chalmers próbował wezwać posiłki dowiedział się, że Grant jak i pozostali liderzy pokonali pozostałych członków stacjonujących w mieście Cyllage.

Po zażegnaniu kryzysu w Kalos Grant pojawił się w mieście Lumiose, by pogratulować głównym bohaterom zwycięstwa.

Pokemony, które posiada:
Aurorus
Imię:
Gatunek: Aurorus
Typ: Kamienny/Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Aurorus po raz pierwszy pokazany został w towarzystwie swojego trenera, który patrolował ścieżkę rowerową, która została zdewastowana przez helikopter Cassiusa. W mieście Geosenge pomagał w powstrzymaniu rozkwitu ostatecznej broni. Później pomagał w naprawianiu szkód, wywołanych przez ostateczną broń.


Imię:
Gatunek: Tyrantrum
Typ: Kamienny/Smok
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Tyrantrum pomagał w powstrzymaniu rozkwitu ostatecznej broni. Został jednak znokautowany przez Bisharpa Bryony.

Share

Translate »