Gorm

Wstępne informacjeOpisPokemony

GormImię:  Gorm (jap. アスラ Azula)
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Plasma
Ranga: Mnich

GormGorm zadebiutował jako jeden z Siedmiu Mnichów w serii BW. Na trzy lata przed rozpoczęciem serii dostał rozkaz znalezienia informacji na temat Zekroma i Reshirama, by móc jednego z nich zaciągnąć na stronę Zespołu Plasma. Zinzolin był przeciwny temu pomysłowi, jednak Ghetsis zauważył, że nie ma prawa kwestionować jego rozkazów.

Gorm po raz pierwszy pokazał się w towarzystwie pozostałych mnichów, po przemówieniu Ghetsisa na temat wstrzymania się od łapania i posiadania pokemonów.
W celu odnalezienia legendarnych pokemonów Gorm ukradł smoczą czaszkę z muzeum Nacrene. Wraz z trzema członkami Zespołu Plasma ukrył się w lesie. Zostali jednak odnalezieni przez Blacka i Burgha, którzy pokonali człowieka i zdołali odzyskać skradziony przedmiot.

Po tym, jak N obudził Zekroma z Ciemnego Kamienia, Gorm oraz pozostali mnisi obserwowali proces zaprzyjaźniania się legendarnego pokemona z Królem Zespołu Plasma.
Podczas ataku złej organizacje na zawody Ligi Pokemon, Gorm i pozostali mędrcy obserwowali całe zamieszanie. Black próbował zakatować mężczyzn, jednak został powalony przez Ghetsisa.
Gorm musiał jednak się zmierzyć z normalnymi trenerami, których celem było uwolnienie liderów.
Po tym, jak wszyscy zostali oswobodzeni mnisi wycofali się z pola bitwy.

W serii BW2 Gorm oraz pozostałych Siedmiu Mnichów byli poszukiwani przez Międzynarodową Policję. W przeciwieństwie do pozostałych mnichów Gorm, wraz z Rodem byli przeciwni nowym ideom organizacji i stawali po stronie ich zaginionego króla – N’a.
W rozdziale 545 mężczyzna pomógł Iris i Alderowi wydostać się z Białego Lasu.

Niedługo potem człowiek został znaleziony przez głównych bohaterów, którzy chcieli go aresztować. Nieporozumienie zostało wyjaśnione przez White. Człowiek wyjaśnił, że postanowił przekazać całą swoją wiedzę o smokach Draydenowi, ponieważ zauważył niezdrową chęć przejęcia władzy Ghetsisa.

Pokemony, które posiada:
200px-Gorm_Cofagrigus_Adventures

Imię:
Gatunek: Cofagrigus
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Cofagrigus został użyty do kontrolowania szkieletem Dragonite’a. Pokémon był ukryty między zabytkami, dlatego Blackowi było trudno zlokalizować przeciwnika. Gdy Gorm nakazał Cofagrigusowi wycofanie się, został zaatakowany przez Whirlipede Burgha.
Ponownie pojawił się w rozdziale 545, pokemon pomógł Alderowi i Iris w wydostaniu się z Białego Lasu.

Share

Translate »