Gorm

Wstępne informacjeOpisPokemony

GormImię:  Gorm (jap. アスラ Azula)
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Plasma
Ranga: Mnich

GormGorm zadebiutował jako jeden z Siedmiu Mnichów w serii BW. Na trzy lata przed rozpoczęciem serii dostał rozkaz znalezienia informacji na temat Zekroma i Reshirama, by móc jednego z nich zaciągnąć na stronę Zespołu Plasma. Zinzolin był przeciwny temu pomysłowi, jednak Ghetsis zauważył, że nie ma prawa kwestionować jego rozkazów.

Gorm po raz pierwszy pokazał się w towarzystwie pozostałych mnichów, po przemówieniu Ghetsisa na temat wstrzymania się od łapania i posiadania pokemonów.
W celu odnalezienia legendarnych pokemonów Gorm ukradł smoczą czaszkę z muzeum Nacrene. Wraz z trzema członkami Zespołu Plasma ukrył się w lesie. Zostali jednak odnalezieni przez Blacka i Burgha, którzy pokonali człowieka i zdołali odzyskać skradziony przedmiot.

Po tym, jak N obudził Zekroma z Ciemnego Kamienia, Gorm oraz pozostali mnisi obserwowali proces zaprzyjaźniania się legendarnego pokemona z Królem Zespołu Plasma.
Podczas ataku złej organizacje na zawody Ligi Pokemon, Gorm i pozostali mędrcy obserwowali całe zamieszanie. Black próbował zakatować mężczyzn, jednak został powalony przez Ghetsisa.
Gorm musiał jednak się zmierzyć z normalnymi trenerami, których celem było uwolnienie liderów.
Po tym, jak wszyscy zostali oswobodzeni mnisi wycofali się z pola bitwy.

W serii BW2 Gorm oraz pozostałych Siedmiu Mnichów byli poszukiwani przez Międzynarodową Policję. W przeciwieństwie do pozostałych mnichów Gorm, wraz z Rodem byli przeciwni nowym ideom organizacji i stawali po stronie ich zaginionego króla – N’a.

Pokemony, które posiada:
Gorm_Scolipede
Dane

Opis:

200px-Gorm_Cofagrigus_Adventures
Dane

Opis:

Share
Translate »