Glacia

Wstępne informacjeOpisPokemony

glacia2Imię: Glacia (jap. プリム Prim)
Rodzinne miasto: ???
Klasa trenerska: Członek Elitarnej Czwórki w Hoenn
Ekspert w typie: Lodowym

glacia2Glacia jest członkiem Elitarnej Czwórki w Hoenn. Pomagała przy kontrolowaniu nad legendarnymi golemami. Pod jej władzą był Regice (którego przy pomocy Stevena, odpieczętowała go). Przy tym pomagała jej Phgoebe. Razem usiłowały ograniczyć walę między Groudonem a Kyogre w mieście Sootopolis.
Kobiety straciły kontrole nad lodowym golemem, gdy Steven zmarł.
Po wszystkim Glacia pojawiła się w tłumie na sterowcu Ba Goon.

W serii ORAS Glacia, wraz z pozostałymi pojawiła się w mieście Sootopolis, by asystować w powstrzymaniu meteoroidu, który miał uderzyć w ich planetę. Jej pokemony miały zaatakować w tym samym czasie, by móc opóźnić zagrożenie. Ostatecznie świat został uratowany.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: ???
Gatunek: Glalie
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale Kontra Kyogre i Groudon XIII. Glalie to pierwszy znany Pokémon Glacii. Pomagał przy obudzeniu Regice’a. Chronił również swoja trenerkę przed marznącym deszczem.

3
Imię: ???
Gatunek: Spheal
Typ: Wodny/Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale Kontra Regirock, Regice i Registeel I. Spheal został użyty wraz ze Snourtem, by otworzyć pieczęć, która więziła Regice’a.

4
Imię: ???
Gatunek: Snourt
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale Kontra Regirock, Regice i Registeel I. Snourt został użyty wraz ze Sphealem, by otworzyć pieczęć, która więziła Regice’a.

Pokemony, które posiadała:
3
Imię:
Gatunek: Regice
Typ: Lodowy
Poziom: ???
Płeć: –

Opis: Zadebiutował w rozdziale Kontra Regirock, Regice i Registeel II. Regice wpierw został obudzony przez Stevena. Elitarna Czwórka miała zająć się kontrolowaniem tytanów w celu powstrzymania walki Groudona z Kyogrem. Phoebe kontrolowała Regice’a wraz z Glacią. Po śmierci Stevena Regice uciekł.

Share

Translate »