Giallo

Wstępne informacjeOpisPokemony

giallo
Imię:
Giallo (jap. ジャロ Giallo)
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Członek Zespołu Plasma
Ranga: Mnich

gialloGiallo zadebiutował jako jeden z Siedmiu Mnichów w serii BW. Na trzy lata przed rozpoczęciem serii dostał rozkaz złapania trzech legendarnych pokemonów – Tornadusa, Thundurusa i Landorusa, w ten sposób człowiek chciał wzmocnić siły Zespołu Plasma.

Giallo po raz pierwszy pokazał się w towarzystwie pozostałych mnichów, po przemówieniu Ghetsisa na temat wstrzymania się od łapania i posiadania pokemonów.

Człowiekowi udało się znaleźć legendy w okolicach Metra Walk. Człowiek złapał pokemony po tym, jak Landorus próbował uspokoić Tornadusa i Thundurusa. Schwytane legendy podarował Triadzie cienia w celu wykorzystaniu ich przeciwko liderom sal oraz zdobycia mrocznego kamienia.
Po tym, jak N obudził Zekroma z Ciemnego Kamienia, Giallo oraz pozostali mnisi obserwowali proces zaprzyjaźniania się legendarnego pokemona z Królem Zespołu Plasma.
Podczas ataku złej organizacje na zawody Ligi Pokemon, Giallo i pozostali mędrcy obserwowali całe zamieszanie. Black próbował zakatować mężczyzn, jednak został powalony przez Ghetsisa.
Giallo musiał jednak się zmierzyć z normalnymi trenerami, których celem było uwolnienie liderów.
Po tym, jak wszyscy zostali oswobodzeni mnisi wycofali się z pola bitwy.

W serii BW2 on i pozostali mnisi byli poszukiwani przez Międzynarodową Policję. Pojawił się na drodze nr 20, na której został zaatakowany przez Tornadusa, ponieważ nie uznał Colressa za nowego przywódcę zespołu Plasma. Lack uratował Giallo, pokonując Tornadusa, później został aresztowany przez Lookera. Gdy został zapytany policjanta o to, czy zna twarz Whi-two, która była wtedy w stanie uśpienia, mężczyzna stwierdził, że pierwszy raz widzi dziewczynę, jednocześnie odwodząc Lacka, by dziewczyna była członkiem wrogiej organizacji.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Krookodile
Typ: Ziemny/Mrok
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Krookodile został użyty do walki przeciwko Tornadusowi na trasie nr 20. Został pokonany, gdy Tornadus wrzucił go w pobliską rzekę.

Pokemony, które posiada:

Imię:
Gatunek: Tornadus
Typ: Latający
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Tornadus walczył razem z Thundurusem nieopodal Pociągu Walk. Gdy przybył Landorus, by uspokoić dwa pozostałe Pokémony, Giallo skorzystał z okazji i złapał wszystkie trzy Pokémony. . Został podarowany Triadzie Cienia, by ci mogli pokonać i zabrać jako zakładników liderów Sal. Później wylądował w ręce Colressa.


Imię:
Gatunek: Thundurus
Typ: Latający/Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Thundurus walczył razem z Tornadusem nieopodal Pociągu Walk. Gdy przybył Landorus, by uspokoić dwa pozostałe Pokémony, Giallo skorzystał z okazji i złapał wszystkie trzy Pokémony. . Został podarowany Triadzie Cienia, by ci mogli pokonać i zabrać jako zakładników liderów Sal. Później wylądował w ręce Colressa.


Imię:
Gatunek: Landorus
Typ: Latający/Ziemny
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Pokémon przybył, by uspokoić walczącego Tornadusa i Thundurusa. Giallo skorzystał z okazji i złapał całą trójkę. Landorus został podarowany Triadzie Cienia, by ci mogli pokonać i zabrać jako zakładników liderów Sal. Później wylądował w ręce Colressa.

Share

Translate »