Geoff

Wstępne informacjeOpisPokemony

geoff
Imię:
  Geoff
Płeć: Mężczyzna
Klasa Trenerska: Cieć (せいそういん Cleaner)

geoffWoźny Geoff zadebiutował w serii BW. Człowiek spotkał Blacka i White na moście Skyarrow po tym, jak bohaterowie zostali zaatakowani przez tajemniczego pokemona. Gdy człowiek zobaczył ponacinane ubrania, spowodowane atakiem stworka człowiek wezwał trenera do walki. Do starcia użył pokemony, które na co dzień pomagają mu przy sprzątaniu – Trubbisha i Cinccino. Po swej przegranej człowiek przedstawił się jako prezes Spółki Walk, oraz zdradził, że pokemon, który zaatakował protagonistów nazywa się Virizon.

Podczas Zawodów Ligi Pokemon wraz z innymi trenerami pomógł Blackowi w walce z siedmioma mędrcami. Gdy udało im się odgonić napastników mogli uwolnić uwięzionych wcześniej liderów.

Pokemony, które posiada:
200px-Geoff_Cinccino_Adventures

Gatunek: Cinccino
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Pokémon pomaga przy sprzątaniu mostu. Cinccino, jako Miccino, został użyty do walki przeciwko Blakcowi. Jego futro broniło go przed elektrycznymi atakami Gravantuli. Mimo to przegrał. Później uczestniczył w ratowaniu liderów sal, porwanych przez wrogą organizację.

200px-Geoff_Trubbish_Adventures

Imię:
Gatunek: Trubbish
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Trubbish został użyty do walki przeciwko Blacowi. Poprzez swój okropny zapach Pokémony przeciwnika nie mogły do niego podejść. Jednak został pokonany po tym, jak Tepig Blacka zatkał sobie nos. Później uczestniczył w ratowaniu liderów sal, porwanych przez wrogą organizację.

Pokemony, które posiadał:
200px-Geoff_Minccino_Adventures

Gatunek: Miccino
Typ: Normalny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Ewoluował w Cinccino.

Share

Translate »