Flint

Wstępne informacjeOpisPokemony

FlintImię: Flint (オーバ Ōba)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Klasa trenera: Członek Elitarnej czwórki
Relacje: Buck (młodszy brat)

FlintFlint debiutuje w serii D/P. Miał pomóc Volknerowi w badaniu ogromnej dziury, która została zrobiona przy źródłach Sendoff.
Kolejnym razem odebrał telefon od Bucka, który chciał się dowiedzieć o kamieniu magmy z góry Stark, jednak połączenie zostało przerwane.
W serii Platinum Flint oraz jego przyjaciel widział jak główna bohaterka, oraz pozostali wyruszyli do Zniekształconego Świata.
Volkner dokuczał Flintowi mówiąc, że chłopak martwi się o swojego brata. Członek Elitarnej Czwórki ciągle temu zaprzeczał, a chciał jedynie dorwać osobę, która pokonała Bucka do tego stopnia, że ten wylądował w szpitalu.
Flint, wraz z Volknerem dotarli do Zniekształconego Świata, gdzie od razu zostali zaatakowani przez Giratinę. Mimo połączenia swoich sił nie dali rady legendarnemu pokemonowi, który zaatakował “Smoczym Oddechem”. Flint, widząc pierwszy raz od flinttaka dawna bardzo silnego przeciwnika zapragnął z nim walczyć, jednak wcześniej musiał się zmierzyć z innymi legendarnymi pokemonami, które znajdowały się w okolicy.

Po tym, jak Charon został pokonany wykończona już Giratina chciała zaatakować Platinum, próbując przejść do normalnej rzeczywistości. Została jednak powstrzymana przez Flinta i Volknera, którzy zaatakowali swojego przeciwnika od tyłu. Kiedy zobaczyli powaloną legendę uznali, że zasługi za pokonanie Giratiny należą się im.

Pokemony, które posiada:
2
Imię: –
Gatunek: Magmortar
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale “Kontra Loppuny”. Magmortar został użyty do walki w Zniekształconym Świcie, został pokonany przez Giratinę. Jednak później mógł się zrewanżować i pomógł w pokonaniu legendarnego pokemona.

Share

Translate »