Flannery

Wstępne informacjeOpisPokemony

FlanneryImię: Flannery (jap. アスナ Asuna)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Lavaridge
Zawód: Właścicielka gorących źródeł
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Upału (Heat badge)
Ekspert w typie: Ognistym

  
FlanneryFlannery jest liderką ognistych pokemonów. Prowadzi gorące źródła, oraz dba o to, by góra Pyłu nie zgasła, ponieważ jej miasto, Lavaridge, jest miasteczkiem turystycznym a góra Pyłu jest największą atrakcją. Flannery jest również bliską przyjaciółką Winony.

Po raz pierwszy pojawiła się, gdy została porwana i zaatakowana przez członka zespołu Aqua (miała być przynętą na Sapphire). Dziewczyna omal się nie utopiła, ponieważ znajdowała się w kabinie pełnej wody bez możliwości złapania oddechu, jednak została uratowana przez Sapphire (która wbiła zęby Sharpedo w okno pancerne, tworząc w ten sposób dziurę).
Dziewczyna chciała ochronić Górę Pyłu, która została zaatakowana przez zespół Aqua.
Niestety dziewczynie nie udało się uratować wulkanu, który został uśpiony. W dziewczynie wzbudził nadzieje na obudzenie góry jeden z członków zespołu Magma, Matt, który próbował ogrzać wulkan. Nie udało mu się to, ale sprawił, że Fllanery przekonała się do mężczyzny i Zespołu Magma.

Kolejnym razem pojawiła się na zebraniu liderów, gdzie stanęła po stronie zespołu Magma. Zmieniła zdanie gdy Groudon i Kyogre rozpoczęły szaleńczą walkę.
Flannery zmierzyła się z Shelly. W walce chciała zemścić się za uśpienie góry Pyłu. Dziewczyna, i jej Vulpix próbowały pokonać przeciwniczkę, jednak Ludicolo Shelly, który posiadał atak “Mocy Natury” okazał się trudnym przeciwnikiem. Dziewczyna została pokonana, jednak jej pokemon użył ataku, który uniemożliwił dalsze atakowanie Ludicolo. Z tego powodu Shelly się wycofała. Kiedy walka między tytanami zmierzała ku końcowi Amber podrzucił Fllanery i Winonie czarną skrzynkę z łodzi podwodnej Kaien1, co umożliwiło im odnalezienie porwanego profesora Cozmo.

Dziewczyna przyznała, że jej, nieżyjący już, dziadek był członkiem elitarnej czwórki. Mężczyzna zmotywował ją w ten sposób, by ta stała się liderem sali gimnastycznej.

W serii ORAS Flannery, wraz z pozostałymi pojawiła się w mieście Sootopolis, by asystować w powstrzymaniu meteoroidu, który miał uderzyć w ich planetę. Jej pokemony miały zaatakować w tym samym czasie, by móc opóźnić zagrożenie. Ostatecznie świat został uratowany.

Pokemony, które posiada:
Magcargo
Imię:
Gatunek: Magcargo
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Azumarill I”. Została pokazana podczas treningu w sali gimnastycznej. Kolejnym razem pojawiła się przy próbie ogrzania wulkanu wraz z Torkoalem Tabithy.

Vulpix
Imię: –
Gatunek: Vulpix
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Vibrava”. Został wystawiony do walki przeciwko Ludicolo Shelly. Szybko został pokonany, jednak uniemożliwił dalszy atak wodnemu pokemonowi.

Share

Translate »