Fennel

Wstępne informacjeOpisPokemony

1Imię: Fennel (jap.マコモ Makomo)
Płeć: Kobieta
Miasto rodzinne: Striaton
Rodzina: Amanita (siostra)

1Kobieta zadebiutowała w serii Black/White, gdy rozmawiała z profesor Juniper o sennej mgle. Konwersacja jednak nie została dokończona, ponieważ profesor musiała uspokoić startery.

Fennel ponownie pojawiła się, gdy Black został zaatakowany (i stracił przytomność). Kobieta i jej asystentka postanowiły pomóc chłopcu w odzyskaniu porwanej Munny, ponieważ kobieta prowadziła badania nad sennym pokemonem.

Gdy Musha została odratowana, kobieta pobrała próbkę sennej mgły, którą wydzielała Munna.
Podczas zawodów Ligi Pokemon kobieta prowadziła swoje badania w pokoju dla VIPów. Poszukiwania sennej mgły zostały zakończone kiedy to Musha Blacka powróciła do swojego trenera jako Musharna. Pokemon poprzez wydzielenie różowej mgły mogła uśpić swojego trenera oraz jego rywala, by w śnie mogli się pogodzić.

Fennel pojawiła się w serii BW2, ukrywała się w laboratorium profesor Juniper wraz ze swoją siostrą i Biancą. Tam poinformowała wszystkich, że badała przez dwa lata senną mgłę i odkryła, że Black znajduje się w Świecie Snów. Gdy Bianka o tym usłyszała chciała natychmiast dowiedzieć się jak dostać się do tego świata. Kobieta wytłumaczyła, że miejsce połączone jest z Entralinkiem, jednak wcześniej posłała już tam White, która odnalazła Jasny Kamień.

Pokemony, które posiada:
watchog
Imię: –
Gatunek: Watchog
Typ: Normalny
Płeć: Samiec

Opis: Z początku należał do zespołu Plasma, jednak po przegranej z Blackiem został przez nich porzucony. Pokemon został przygarnięty przez Amanitę i jej siostrę. 

 

Share

Translate »