Fantina

Wstępne informacjeOpisPokemony

1
Imię: Fantina (jap. メリッサ Melissa)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Hearthome
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Relikwii (Relic badge)
Ekspert w typie: Duch

1Fantina pojawiła się w serii D/P podczas konkursu pokemon, który odbył się w mieście Hearthome.
Kobieta obserwowała poczynania Platinum, która wzięła udział w konkursie, w normalnym rankingu. Fantina zauważyła, że dwie oszustki chciały przegranej panienki Berlitz, więc po zawodach, za pomocą Driflimba, wyrzuciła je do śmieci.

Kobieta szybko zaprzyjaźniła się z Dia, Pearlem oraz Platinum, ponieważ spodobały jej się opowiadane przez chłopców kawały.
Fantina przez pewien czas chroniła trenerów ponieważ wiedziała, że są śledzeni (w rzeczywistości pomyliła wrogów z prawdziwymi ochroniarzami Platinum).

Dopiero w później kobieta ujawniła, że jest liderką sali. Platinum zmierzyła się z Fantiną. Jej sygnaturowe ruchy opierały się na iluzji. Z początku jej przeciwniczka nie mogła im podołać, jednak przełamała strategię kobiety gdy zaczęła czerpać przyjemność z wywołanych złudzeń. Fantina i jej Mismagius zostały pokonane przez Munchlaxa pożyczonego od Diamonda.
Na czas rozłąki kobieta pożyczyła Diamondowi i Pearlowi Driflimba, który posłużył im za powietrzny transport.

Liderka uczestniczyła w walce przeciwko zespołowi Galactic na Filarze Włóczni. Wraz z Roarkiem pokonała Saturna. Walczyła też przeciwko Cyrusowi i pomogła przegrać czerwony łańcuch kontrolujący Palkię i Dialgę. Kobieta odniosła poważne rany i trafiła do szpitala.
Dopiero w serii Platinum odzyskała przytomność.

Pokemony, które posiada:
2
Imię:
Gatunek: Duskull
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Probopass i Magnezone”. Fantina użyła tego pokemona w liderskiej walce przeciwko Munchlaxowi Platinum. Szybko została pokonana przez „lizanie” przeciwnika. Kolejnym razem została użyta do walki przeciwko Saturnowi na Filarze Włóczni.

3
Imię: –
Gatunek: Drifblim
Typ: Duch/Latający
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Pachirisu”. Pokazała się podczas konkursu, w mieście Hearhome, gdzie wyrzuciła dwie konkursowe oszustki do śmietnika. Uratowała przed upadkiem Diamonda i Pearla po walce z Cyrusem. Została używa w liderskiej walce przeciwko Empoleonowi Platinum.

4
Imię:
Gatunek: Mismagius
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: Samica

Opis: Zadebiutowała w rozdziale ”Kontra Pachirisu”. Jest najsilniejszym pokemonem Fantiny. Dysponuje silnymi iluzjami, które zostały przełamane przez Munchlaxa Platinum podczas liderskiej walki. Wraz z Drifblimem walczyła przeciwko Saturnowi na Filarze Włóczni.

Share

Translate »