Falkner

Wstępne informacjeOpisPokemony


Imię: Falkner (ハヤト Hayato)
Wiek: 16
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Violet
Zawód: Policjant
Odznaka w posiadaniu: Odznaka Zefiru (Zephyr Badge)
Ekspert w typie: Latający

Falkner  Falkner pracuje jako policjant. Po raz pierwszy ukazał się w rozdziale ”Kontra Elekid”. Został wtedy wezwany po kradzieży Totodile’a. Na miejsce dotarł za późno. Tam znalazł nieprzytomnego Golda.
Falkner zabrał chłopaka na posterunek by ten mógł się wytłumaczyć z wypalonej trawy przez Cyndaquilla oraz by mógł sporządzić portret pamięciowy Silvera.
Falkner przedstawił się dopiero w rozdziale ”Kontra Sunkern” gdy trenował swoje dwa pokemony – Noctowla i Pidgeotto, ponieważ pragnął objąć pozycje swojego ojca jako Lidera Sali Gimnastycznej w mieście Violet. Falkner proponował Goldowi wspólny trening po tym, jak młody trener złapał Skarmory’ego, który wcześniej terroryzował okolicę. Gold podarował żelaznego pokemona przyszłemu liderowi, jednak odmówił wspólnego treningu.
Falkner, dzięki Skarmory’emu, zdał egzamin na lidera sali miasta Violet..

W rozdziale ”Kontra Raikou i Entei”, gdzie szkolił swojego Skarmory’ego, poznał Kłusownika Ptaków. Aresztowanie człowieka przerwały Raikou i Entei.
Falkner postanowił walczyć z dwoma pokemonami. Przy próbuje złapania legend przeszkodził mu Suicune, który zatrzymał pokeballe w bańkach. Pokemon jednocześnie uratował Falknera przed upadkiem (podczas walki zniszczono Skarmory’emu skrzydło, więc nie mógł utrzymać się w powietrzu). Po walce Falkner był świadkiem rozmowy trzech legendarnych pokemofalkner3nów.
Po całej sytuacji Falkner zaaresztował oszusta pod zarzutem kłusownictwa.

Podczas zawodów ligi walczył z Janine – liderką z miasta Fushia. Wygrał tylko dlatego, ponieważ Janine poddała się w trakcie bitwy, ponieważ zobaczyła swojego ojca, którego od dawna poszukiwała.

Podczas ataku zamaskowanego mężczyzny na wyżynie Indigo Falkner, wraz z innymi liderami, uczestniczył w walce przeciwko członkom Zespołu Rocket.
Po pokonaniu organizacji Zamaskowanego Mężczyzny Falkner wrócił do swoich obowiązków jako policjanta i lidera sali.

W serii HG/SS Falkner,wraz z innymi liderami, pilnował miasta Ecruteak z powodu ludzi, którzy pragnęli skorzystać z mocy jasnowidzenia Morty’ego. Falkner i reszta zaatakowali Silvera, który chciał się zobaczyć z Mortym.

Pokemony, które posiada:
noctowl
Imię:
Gatunek: Noctowl
Typ: Normalny/Latający
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Sunkern”. Towarzyszył Falknerowi podczas treningu. Pomógł w złapaniu Skarmory’ego. Został wystawiony do walki przeciwko Ariadosowi Janine na zawodach Ligi Pokemon.

pidgeotto
Imię: ???
Gatunek: Pidgeotto
Typ: Normalny/Latający
Poziom: ???
Płeć: Samiec

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Sunkern”. Towarzyszył Falknerowi podczas treningu. Pomógł w złapaniu Skarmory’ego.

skarmory
Imię: ???
Gatunek: Skarmory
Typ: Stalowy/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Sunkern”. Będąc dzikim pokemonem terroryzował okolice. Został złapany przez Golda. Z jego piór Falkner tworzy niewidzialne bumerangi.

Share

Translate »