Eusine

Wstępne informacjeOpisPokemony

2Imię: Eusine (Jap. ミナキ Minaki )
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35 lat
Rodzinne miasto: Celadon

Opis:eusine Eusine jest magikiem, który uwielbia imponować kobietom. Lubi również rozdawać swoje zdjęcia z autografem. Jest również bliskim przyjacielem Morty’ego. Jego największym marzeniem jest złapanie Suicune.

Po raz pierwszy ukazuje się w serii G/S/C, gdzie poprosił Morty’ego by wykorzystał swoje moce w celu odnalezienia Suicune (jednak nie dało to skutku).
Eusine dostał cynk o kryształowym pokemonie zaraz po tym, jak Morty przegrał pojedynek z tym pokemonem.
Podczas polowania na Suicune, Eusine wpadł na Crystal (która również pragnęła złapać kryształowego pokemona).
Potem, lecąc na swoim Jumpluffie, spadł prosto na dach pewnego małżeństwa z farmy Moomoo (robiąc dziurę w dachu). Eusine jednak szybko zniwelował ich gniew ”lecząc w magiczny sposób” Miltanka (w rzeczywistości po kryjomu podał chorej poke-krowie jagodę Oranu). W ramach podziękowania mężczyzna dostał butelki z mlekiem Miltanków oraz nie musiał płacić za uszkodzony dach.

Crystal była jedyną osoba, która nie dawała nabrać się na jego magiczne sztuczki.
Podczas pościgu za Suicune Eusine musiał walczyć z Triem Zespołu Rocket. Na początku on i Crystal zmierzyli się z Ditto, który udawał Suicune. Następnie mężczyzna kazał ścigać Crystal prawdziwego Suicune a on sam zmierzył się z Girafrigiem członków Zespołu Rocket. Dzięki swoim ”magicznym sztuczkom” mógł pokonać poke-żyrafę” oraz ukradł kryształowe dzwonki (które miały moc przebijania się przez tarczę ochronną Suicune).

Następnym razem pojawił się na wyżynie Indigo w samym środku walki z Zamaskowanym Mężczyznom. Dzięki kryształowym dzwoneczkom mógł uratować Misty i Suicune. Gdy Misty nie mogła już uczestniczyć w dalszej walce, Eusine miał nadzieję, że kryształowy pokemon wybierze go na partnera. W ostateczności Suicune wybrał Crystal.

2Eusine pojawił się również w serii HG/SS, gdzie sprzedawał rysunki przedstawiające Suicune’a. W strefie Safari spotkał się z Silverem. Spotkanie zostało przerwane przez atak Petrela. Eusine został pokonany przez Koffinga przeciwnika.
Potem Silver zdradził Eusine wszystkie informacje na temat płytek, o których dowiedział się od Petrela. Chłopak opowiedział też człowiekowi o swojej ciemniejszej stronie przeszłości. Eusine, po wysłuchaniu chłopca, nakierował go na swojego najlepszego przyjaciela -Moty’ego, od którego mógł dowiedzieć czegoś więcej na temat płytek.
Eusine został zaatakowany przez podopiecznych Crystal, które myślały, że człowiek jest pokemonem. Crystal postanowiła dołączyć się do Silvera, z kolei Eusine został zmuszony do opiekowania się dziećmi.

Na końcu serii HG/SS Eusine został pokazany jak goni zażenowanego Suicune.

Pokemony, które posiada:
3
Imię: –
Gatunek: Electrode
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Jumpluff”. Podczas poszukiwań Suicune, Electrode przez przypadek poraził Arcanine Crystal. Pomógł też w walce z karykaturą Zamaskowanego Mężczyzny. Kolejnym razem pojawił się w serii HG/SS w towarzystwie swojego trenera.

4
Imię:
Gatunek: Jumpluff
Typ: Roślinny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Kontra Jumpluff”. Eusine używa go do powietrznego transportu. W serii HG/SS walczył przeciwko członkom Zespołu Rocket.

5
Imię: –
Gatunek: Haunter
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Zadebiutował w rozdziale ”Ostateczna bitwa V”. Pomógł w ratowaniu Misty i Suicune, walcząc z Gaslym Zamaskowanego Mężczyzny.

Share

Translate »