Elesa

Wstępne informacjeOpisPokemony

elesaImię: Elesa (jap.カミツレ Kamiture)
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Nimbasa
Odznaka w posiadaniu: Odznaka pioruna (Bolt badge)
Ekspert w typie: Elektrycznym

elesaElesa pojawiła się w serii Black/White na zebraniu „grubych ryb” Nimbasy. Tam została nawiązana rozmowa z White, która podsunęła pomysł stworzenia Musicalu, jednak Elesa nie byłą zbytnio zainteresowana pomysłem. Mimo tego pomysł został wprowadzony w życie.
Kobieta po raz kolejny pojawiła się już na samym otwarciu Muzycznego Show, gdy ubierała Zebstrike. Elesa obiecała wtedy walkę liderską z Blackiem.
Liderka wystąpiła na ceremonii otwarcia wraz ze swoimi pokemonami. Później zmierzyła się z Blackiem i przegrała. Nie zdążyła podarować chłopcu odznaki, ponieważ przeszkodził jej w tym piorun spowodowany przez Thundurusa.
Wraz z pozostałymi stawiła się na zebraniu liderów na Niebiańskiej Wieży, w celu omówienia kroków jakie mają poczynić w stronę Zespołu Plasma.Elesa2
Gdy Elesa i inni dotarli do miasta Nacrene, w którym liderzy ukryli Ciemny Kamień musieli się zmierzyć z Triadą złej organizacji. Mimo przewagi przegrali, ponieważ przeciwnicy do walki wystawili Landorusa, Thundurusa i Tornadusa. Za ich pomocą wszyscy zostali porwani i przetransportowani do jednego z poki Zamku Zespołu Plasma. Z Elesą mogła się skontaktować Caitlin. Niestety kobieta nie potrafiła powiedzieć gdzie się znajduje, ponieważ usunięto jej wspomnienia.
Podczas szturmu Zespołu Plasma na Ligę Pokemon, przywiązana do krzyża Elesa została pokazana widzom. W ten sposób Ghetsis chciał ośmieszyć system walk stworzony przez Stowarzyszenie Pokemon.
Ostatecznie Elesa została uratowana przez Shoko i jej Patraty. Dzięki temu mogła przyłączyć się do walki z członkami Zespołu Plasma.
Pokemony, które posiada:
zebstrika
Imię: ???
Gatunek: Zebstrika
Typ: Elektryczny
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis:

emolga
Imię: ???
Gatunek: Emolga (dwie)
Typ: Elektryczny/Latający
Poziom: ???
Płeć: Samiec i Samica

Opis:

obrazek
Dane

Opis:

Share
Translate »