Dziewczyna Kimono

Wstępne informacjeOpisPokemony

KimonoKlasa Trenerska: Dziewczyna Kimono (Jap. まいこはん Dancing Girl)
Płeć: Kobieta

KimonoDziewczyny z tej klasy trenerskiej po raz pierwszy pojawiły się w serii R/G/B, w rozdziale Kontra Spearow, gdzie ruszały w kierunku Wyżyny Indigo w celu obejrzenia IX zawodów Ligi Pokemon.

Ponownie pokazały się w serii HG/SS, w wyobraźni Golda, który postanowił odwiedzić miasto Ecruteak, ponieważ tam dziewczyny kimono rezydowały.
Chłopak spełnił swoje postanowienie i obejrzał przedstawienie z udziałem młodych trenerek braci Eevee – Miki, Naoko, Sayo, Kuni oraz Zuki. Podczas trwającego przedstawienia Ataro Golda ewoluował w Ambipoma. Przemiana pokemona zainteresowała dziewczyny kimono, które wychwalały nowy wygląd stworka. Tym samym wywołały zazdrość u Togepi Golda, co zauważyły dwie z dziewczyn.
Gdy Morty – lider Eruteak – przeszedł do dziewczyn w celu sprawdzenia czy wszystko u nich w porządku Zuki powiedziała Goldowi, że mężczyzna jest znany z jasnowidztwa. Fakt ten zainteresował chłopaka.
Na końcu serii HG/SS do zespołu dziewczyn doszedł Gloaceon oraz Leafeon.

Pokemony, które posiada:
Kimono EON

Eeveelucje

Opis: Vaporeon, Jolteon, Flareon, Espeon i Umbreon były pokazane podczas tradycyjnego tańca gejsz, który wykonany został na koniec serii HG/SS.

Share

Translate »