Dyrektor radia

Wstępne informacjeOpisPokemony


Dyrektor radia (きょくちょう Director)
Imię: Hiro (jap. ヒロオ Hirō)
Płeć: Mężczyzna
Miejsce zamieszkania: Goldenrod

Opis: Hiro to dyrektor rozgłośni radiowej znajdującej się w mieście Goldenrood, któa rozbrzmiewa na całe Johto i Kanto. Po raz pierwszy pojawił się w serii G/S/C, gdzie w rozdziale “Kontra Smeargle” zaprosił Golda do rozgłośni. Potem można było go zobaczyć w towarzystwie DJ Marry, która komentowała wyścig między Goldem a Whitney. Był też członkiem ekipy, która wyruszyła do miasta Mahogany, by móc zrobić wywiad z Prycem. Szli tam również z nadzieją, że nagrają walkę między Suciunem a rezydującym tam liderem.

W serii HG/SS uczestniczył w resocjalizowaniu zawodów Pokeathlonu. Nieszczęśliwie wylądował na łowie rozwścieczonego Dragonite’a, który należał do Lance’a. Został uratowany przez Golda, który to zmusił człowieka do podwiezienia chłopca do miasta Ecruteak, by ten mógł zobaczyć występ dziewczyn Kimono. Kiedy Hiro zobaczył ziszczoną przez Arceusa salę gimnastyczną postanowił zrobić dwugodzinny program w radiu.

Po zakończeniu kryzysu związanego z legendarnym pokemonem Hiro zdradził swój plan Goldowi. Człowiek postanowił przenieść swój program na ekrany telewizora, który nosi nazwę “Proteam Omega” – program ten jest skierowany do młodszego grona oglądaczy a postaci bazowane są na pokemonach Reda.

Pokemony, które posiada:
Dusknoir
Imię: ???
Gatunek: Dusknoir
Typ: Duch
Poziom: ???
Płeć: ???

Opis: Dusknoir pojawił się w serii HG/SS. Pokemon towarzyszył swojemu trenerowi w drodze do Ecruteak. Tam przywitali zniszczoną, przez Arceusa, salę gimnastyczną.

Share

Translate »