Dulse

Wstępne informacjeOpisPokemony

Imię:Dulsie(jap. ダルスDulse)
Płeć:Mężczyzna
Rodzinne miasto:Ultra Megapolis
Klasa trenerska
: Drużyna Ultra Zwiadowców

Opis: Zadebiutował w rozdziale SM26. Wraz z Zossie awaryjnie lądowali na Lunali w Ultra Głębi Oceanu. Mężczyzna dostał mdłości, dlatego musieli zrobić postój (wszystko przez nieumiejętne kierowanie Lunalą jego partnerki). Podczas przerwy Dulsie opowiedział o zwyczajach panujących w Aloli oraz o tym, że zakończył negocjacje z Fundacją Aether. Nie wiedzieli jednak, że byli podsłuchiwani przez Suna i Moon, którzy negatywnie zareagowali na nazwę organizacji.

Po przedstawianiu się, Zoosie i Dulse zostali zapytani przez Moon, czy Zwiadowcy zabiorą ich do loli. Dulse jednak odmówił. Tłumaczył się tym, że Lunala nie udźwignie czterech osób oraz mają misję, którą musi wypełnić w ramach kontraktu z Fundacją Aether. W zamian organizacja miała podarować Ultra Zwiadowcom pokeballe, które zdołają złapać Ultra Bestie (mieszkańcy innych wymiarów nie mieli możliwości łapania i trenowania pokemonów ze swojego świata). Sytuacja zmieniła się jednak, gdy Lunala rozpoznała bohaterów i przeszła na stronę bohaterów. Gdy Zossie została przewodniczką bohaterów, a Dulse pozostawiony w Ultra Głębi Oceanu, skontaktował się z Solierą, której opowiedział o tej niespodziewanej sytuacji.

W rozdziale SM34 został wyciągnięty z Ultra Tunelu przez Necrozmę, wtedy pokemon przetransformował się w Ultra Necrozmę. Dulse przyznał Sunowi, że nie rozumiał jakim sposobem pokemon przyjął taką formę, ponieważ sam nie wiedział jak został ściągnięty do Aloli. Dopiero Kapitan Phyco podsunął pomysł, że Necrozma mógł przemienić się przez któryś z przedmiotów, które trzymał Dulse.

Po pokonaniu przez protagonistów i złapaniu Ultra Necrozmy przez kilka miesięcy, wraz zresztą Ultra Zwiadowców postanowili szukać sposobu na uzdrowienie Olśniewającego.

Pokemony, które posiadał:

Imię: ???
Gatunek: Lunala
Typ: Psychiczny/Duch
Poziom: ???
Płeć: –

Opis: Pokemon sterowany jest przez zespół Ultra Zwiadowców.

Share

Translate »