Drayden

Wstępne informacjeOpisPokemony

Drayden
Imię: Drayden (jap. シャガ Shaga)
Płeć: Mężczyzna
(Były)Lider sali w mieście: Oplecuid
Ekspert w typie: Smok
Odznaka: Legendy (Legend Badge)

DraydenDrayden pojawił się na początku serii B/W w wyobraźni Blacka podczas jego rytualnego okrzyku.
Po incydencie w mieście Nacrene Drayden został poinformowany przez Brycena, iż Black został wybrany przez smoka prawdy – Reshirama.
Podczas treningu chłopaka Brycen miał obawy, że nie będą się różnić od Zespołu Plasma, jeżeli również wykorzystają legendę. Wtedy Drayden stwierdził, że nie mają innego wyjścia, ponieważ przeciwnicy mają zbyt potężnego pokemona po swojej stronie.

Po zakończeniu szkolenia, Black dowiedział się, że Drayden jest nauczycielem oraz przyszywanym dziadkiem Iris. Chłopak nie mógł w to uwierzyć, dlatego dziewczyna, chcąc pokazać, że jest prawdomówna, wyzwała Draydena do walki. Mężczyzna z łatwością pokonał swoją uczennice.
Po pokonaniu Brycena, Black mógł zobaczyć w wiadomościach Draydena, który wydał oficjalne oświadczenie o tym, że zawody Ligi Pokemon mają odbyć się nie za trzy miesiące, ale za tydzień.

Tydzień później, tuż przed otwarciem zawodów Black wyzwał człowieka do walki. Mężczyzna zgodził się na prywatną potyczkę jeden na jednego. Dzięki wsparciu innych, uwięzionych przez Zespół Plasma liderów Black był zdolny do pokonania Draydena.
Podczas zawodów mężczyzna zajął się komentowaniem walk, które toczyły się w ciągu Ligi Pokemon.

W serii Black2/White2 Drayden przeprowadził rozmowę z Cherenem. Zdradził on, że zrezygnował ze stanowiska lidera a jego pozycję objęła Iris. Sam człowiek postanowił wykorzystać wolny czas na znalezieniu informacji na temat Kyurema.
Mężczyzna również dowiedział się, że Kyurem jest silnie powiązany z Zekromem i Reskiramem.

Pokemony, które posiada:
Druddigon
Dane

Opis:

Share
Translate »